Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sweet Dreams II

PRISON BROKE - wymiana myśli, opinie, komentarze ...zapraszam!!!

Polecane posty

Jestem wielką fanką tego serialu, jest przecuuuudowny, tak samo jak aktor grajacy michaela ;) boski ;) szkoda, że nigdy go nie zobaczę 😭 a wy kogo najbardziej lubicie? Jak dla mnie zabawny jest T- Bag :D chociaż w sumie wszystkich lubię ;) No i może podzielmy się wrazeniami , jak się nam oglada, ktory odcinek byl najlepszy, jak sciągnąć pozostale. Ja np. nie ogladalam jeszcze drugiej serii, a jestem bardzo ciekawa jak to wszystko się potoczy, jak dla mnie ten serial moglby nie miec konca , pozdrawiam milosnikow prison broke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja w tym tygodniu ogladalam 5 odcinek 2gej serii:)fajnie, na FOXtv leci, ale mozna sciagnac z neta-np e-mule, kaaza, torrentami, pozdro:)Wentowrth Miller mmmmm..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o maj gat
Serial fantastyczny. Nie rozumiem tylko jak mozna byc takim fanem i pisac BROKE..buehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja ogladam serial super
ale mi własnie aktor grajacy michaela nie pasuje...jest zbyt ciotowaty , zbyt grzeczniutki - choc oczywiscie jak facet niezły :) jednak do tej roli mi nie pasuje. aha to ten aktor zagrał w teledyku mariah carey - we belong together :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc ;) po pierwsze jestem fanką od niedawna ;) po drugie, zorientowalam sie minute po napisaniu postu, ale niestety nie mialam dostepu kilka dni ;) sprawdzily się natomiast moje przypuszczenia co do do odpowiadajacych, nie bardzo interesujący wydaje sie film przy tak feralnie popelnionym błędzie sweet dreams :O no ale jak uwazacie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogladalam ostatnio odcinek serialu \"ghost whisperer\" w ktorym goscinnie wystapil Wentworth Miller. cudenko- gral zolnierza;) nie wiem czemu ale widzialam juz go w conajmniej 2 filmach w ktorych gral wieznia hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak ,to tez jest fajny serial . Najbardziej mi sie podobaly ostatnie dwa odcinki /jedne dlugi podzielony na dwa/ . Rozbil sie samolot ,bedzie bardzo zaskakujace zakonczenie. Mogliby tylko nie przesadzac z tymi sztucznymi wlosami i rzesami Melindy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to się dołączam jako fanka serialu i - od momentu obejrzenia serialu - również fanka W. Millera ;) :D Mi serial \"pokazał\" mój facet, i okazało się to strzałem w 10. Chociaż gdyby wiedział jakie wrażenie na mnie sprawia głowny bohater to by się pewnie poważnie zastanowił nad tym co robi :D:D:D ;) Ja oglądam aktualnie 2-gą serię. Osobiście bardziej mi się podobała pierwsza, choć ta też jest fajna. Liście - Ty chyba pomyliłaś seriale. Na szczęście dla tych co nie oglądali, bo mogłabyś im popsuć przyjemność oglądania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Ghost Whisperer :) Zagalopowalam sie i nie napisalam tytulu ,przepraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj oglądałam 6 odcinek 2 serii.. bardzo mi sie podoba Michell:) , ale braciszek Lincoln też jest niczego sobie , w jednym z odcinków założył taką białą koszulkę i byl taki sexy...:)) ale gdybym miała wybierać to zdecydowanie wybrałabym Michella a co do samego serialu to 2 seria tez jest bardzo fajna, pojawia sie ciekawa postać agenta FBI który \"uparł \" się na to że dorwie Michela i domyslił się że tatuaze to jego plan ucieczki z więzienia. Imponuje mu charakter Michela i bardzo chce go złapac... jak chcecie wiedziec wiecej to moge zdradzić ,co nieco...::)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sesamestreet
SUCRE jest HOT :> i Michael tez ;) taki 'zły chłopiec' :P ale ja tam wolę Sucre...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I love Wentworth
To jest naj naj lepszy serial jaki widziałam!!! Zakochałam się na zabuj w aktorze Wentworthdzie Millerze (michael). Jeszcze nie oglądałam 2 seri ale za 2 -3 dni będę ściągać zajebisty serial!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ripli
Przyłaczam sie do zachwytów. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytam sie
Czy ten serial dopiero sie zaczyna w Polsacie??? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej liv....
dokładnie ;) bo jak przyjdzie tydzień poczekać to idzie oszaleć z ciekawości ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ripli
czy zna ktos namiary skad mozna sciagnac drugi sezon. A dokładnie od 3 odcinka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ripli
Nacia Wiesz ja sie dokładnie nie znam... :-( Raczej to zlece mezowi. Nie bardzo wiem o czym mowa. Moze ktos zna dokładny adres tej strony. Bardzo z góry dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ripli
No tak to juz gorzej, ale i tak Ci dziekuje. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syllwia
jaki bedzie polski tytuł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syllwia
dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
troche bez sensu ten polsat robi, powinni dac chociaz za pierwszym razem dwa premierowe odcinki :O bo tak po jednym, zeby to chociaz codziennie, a nie co tydzien :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanita
Wentorcik jest wspanialy! a jego rola w Prison break jest po prostu swietna:) znacie kogos kto by lepiej zagral te role?! bo ja nie! Wentworth jest najwspanialszym storzeniem Boga na ziemi!!! Kocham Go!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja tam w ogole zadnego aktora bym nie zamienila uwazam ze wszyscy są swietnie dobrani czy to michael( on to naprawde rewelacyjnie) ale tak samo dobrze abruzii czy t-bag

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mierzeja
Moim zdaniem film jest rewelacyjny i fabuła też świetna , jesteśmy przy piątym odcinku drugiej serii i juz niemoge się doczekać aż dziś wieczorem będziemy ogladać dalej. Już dlugo nie oglądałam czegoś co by trzymało mnie w takim napięciu. Aktorzy - super, gratuluje scenarzyście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×