Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zdenerwowaana

wkurzył sie bo sie masturbowalam

Polecane posty

Gość za kwadrans jesień
Pończocha Ty go spytaj czy wie co to znaczy :D:D:D jak nie, to niech nie używa słów których nie rozumie. Ale weź go uświadom wtedy co to bukkake - na bank mu się głupio zrobi, że do matki tak :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzeba było sie go zapyatć ile
razy sam się zabawia :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem tak
mnie by to zupełnie nie przeszkadzało! :) ba...powiem wiecej nawet chciałabym abys robiła to przy mnie...lub wspolnie bysmy to robili....sadze ze byłoby to wspaniałe przezycie... Ale coz szkoda ze sie nie znamy... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdenerwowaana
hehe ale jaja z tym bukkake, albo twoj syn i jego koledzy maja dosyc dziwne zainteresowania albo rzeczywiscie nie wie co to znaczy a moj chlopak cos kiedys wspominal ze mial problem z masturbacja jak byl mlodszy, ale czy ja wiem czy to taki znowu problem, poprostu dojrzewal a nie mial innej mozliwosci rozladowania tego napiecia, chyba malo ktory nastolatek tego nie robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ten obsraniec do wszystkich tak mówi :-) ja mu dam bukkake ło jezu co za dziecka teraz są no nie moge jak cos mu tam powiem albo napyskuje to ondo mnie LOL no ale to wiem co znaczy, ale ta bukaka to już przesadził , ja myślałam że on se tak cos tam pierniczy pod nosem, to obsraniec. zaraz go spytam czy wie co to znaczy? pewnie wie.. a ja głupia pogadankę o seksie mu zrobiłam co i jak , żeby nie było że matka się nie interesuje dzieckiem i takie tam bzdety że nie wiem co on robi i wogóle jakie ma problemy. ja sie interesuje i wogóle dbam o leszcza a on bukakuje do mnie - nie no nie mogę....... ale hit to był tekst mojego sąsiada - chciał błysnąć wiedzą i młodego zagiąć i zawstydzić i rypnął mu tekst - a owulacje nocne już masz? (zamiast zmazy nocne), jak obsraniec ryknął śmiechem - i mówi że owulacji jeszcze nie ma bo jeszcze nie miesiączkuje. na to ten sąsiad zbaraniał i patrzy na niego jak słup soli i mówi jakich miesiaczek chłopie? nie tylko że nie ma pojęcia co gada to jeszcze nie skumał anegdoty - no co za tępak. obsraniec i ja brechalismy się chyba z tydzień z tej anegdoty. boże ludzie to są głuptoki moja mama kiedys ogląda tv i tam była parada równości i ble ble ble geje lesby itd. a w końcu moja mama zarzuciła tekst: a kto to są ci GAJE? no oczywiście znów wszyscy leżą i kwiczą a obsraniec do niej - babciu gaj to taki mały lasek.... no są jaja czasem albo: gadam 4 godziny z moimi obsrańcami o seksie (parę lat temu) - opowiadam o chorbach wenerycznych, aids, zapobieganiu ciąży itd.. na koniec mówię no macie jakieś pytania? a obsraniec tekst - nie ja nie mam. a młodszy brat obsrańca tekst - eeeeeee co to pozycja 69 ? miał wtedy koło 10 lat! myślałam że spadnę z fotela. no i tłumaczę pokrętnie o co chodzi... a on - ale po co to tak się robi.. ludzie - ciężkie zycie matki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość praktykujacy
pończocha - gay to chłopak a gey to homoseksualista

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 11111111
Ja pamietam,ze jak mialam ok.8 lat to sie juz bawilam miskiem i strasznie sie tego wstydzilam. potem jak bylam w ciazy to prawie codziennie przez 3 miesiace robilam sobie dobrze bo nie moglam sie doczekac kiedy moj maz wroci z pracy. Masturbacja to akurat jedna z niewielu normalnosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żygam
do tej co pożyczała ze swoim chłopakiem wibrator jego siostry!!!!!!! normalnie zaraz sie pożygam!!!!!!! jesteście nienormalni!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no chyba umyli i zdezynfekowal
i, nie ? :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×