Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pogadajmy o stylu

Jaki macie styl na codzień?

Polecane posty

Gość pogadajmy o stylu

:) Ja uwielbiam dżinsy, kolorowe marynarki, pod spodem z reguły białe (ale również pastelowe) bluzeczki, jasne butki typu mokasyny... Uwielbiam różnego rodzaju ozdoby na szyję... I w ogóle nie noszę spodnic :D A Wy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obcisle skórzane spodnie i
kurteczka do kompletu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anetkaElly2552
Sporty style :) Luźne spodnie ztypu np. bojówki żadnych dżinsów, czasem sztruksy, rzadko spódniczka w kolanko, do tego zajefajna bluza na suwaczek, a pod bluzą bokserka, albo bezękawnik z dekoltem w V. Kolory przygaszone. :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a o
sukienkach zapomnialyscie????? kobieta w sukience czy spodnicy to jest kobieta i koniecznie wysokie obcasy >uwielbiam to , a te wszystkie "mundurkowe" dziewczyny np. gole pepki , spodnie ledwo zakrywajace tylki i wystajace stringi... brrrrrrrrrrrrrrrrrr az sie niedobrze robi , jakby was wypuscili z jakiegos obozu w takich samych uniformach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nie wiem..........
Ja noszę latem szerokie, jasne spodnie- raz 3/4 lniane, raz długie, czasami jakieś węższe, ale nie obcisłe. I żadnych dżinsów. Do tego koszulki na ramiączkach, bokserki, tuniki itd. WIosną i jesienią często chodzę w butach zielonych:) I w różnych spodniach- dżinsach, czarnych kieszeniastych bojówkach (ale nie za szerokich), sweterkach, skórzanym płaszczu. I często chodzę w spódnicach, ale nie krótszych niż do kolan:) I w kozakach i spodniach za kolano, obcisłych dość:) Do tego milutkie sweterki, puchate, czapki, szaliki, rękawice itd. ZImą już w ogóle się opatulam, bo jestem straszliwym zmarźlakiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spódnice albo sukienki. Mam ich całą szafę. Spodni mam dwie pary: ciemnofioletowe skrojone jak luźne bojówki bez kieszeni i brązowe biodrówki w kratę, ale chodze w nich raz na ruski rok, albo jak się spiesze do pracy i nie mogę znaleźć pończochy :] Płaskei buty z okrągłym noskiem albo japonki, pończochy, najczęściej koronkowe bądź gołe nogi. Lubię długie, \"materialne\" spódnice - mam ich całą szafę, miłe w dotyku materiały, fiolety i brązy, ale najbardziej czerń. Uważam, ze świetnie się wygladaja an jej tle moje rude włosy. Przepadam za dodatkami, ale staram się nie przesadzać, żbey niewygladac jak choinka; zawze obowiazkowo mam wiszące kolczyki. Poza tym duża/mała czrana torebka, koronkowe rękawiczki, kapelusze etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pisze się NA CO DZIEŃ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zolta kaczucha
dzinsy i zbrechane t-shirty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też latam w dżinsach
tak mi jest najwygodniej, a poza tym nie lubie tracic czasu na stanie przed szafa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieskoookaa22
latem głównie sukienki a na pozostałe pory roku spódnice+kozaki np. spodni tez mam dwie pary;) aaa i jedną parę 3/4 lubię proste bluzki, do których zakłądam dodatki jak np. korale, broszka... lub długie kolczyki+ bransoletka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a ja kostiumy - bo praca tego wymaga a na codzień - eh - dżinsy i bluzeczka czasem odrywam sie od mody biurowej jak wychodze na disco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brum brumowa
ja do pracy zakładam spódnice, marynarki, eleganckie spodnie, koszule (ostatnio moje ulobione to kopertowe wiazane na kokardę - vide ZARA) a w weekendy chodzę w dzinsach - moj ulubione to lekko opadające na biodrach i rozszerzające się lekko od samej góry. do tego sweterki dzianinowe we wszystkich kolorach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja w ogóle nie noszę spódnic
choć bardzo podobaja mi sie dziewczyny w spódnicach. ale mi jest niewygodnie - mam ciagła obsesję, że leci mi oczko w rajstopach, albo niewygodnie mi w butach takich "do spódnicy".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwazam, ze mam swoj styl, mieszkam w niemczech i tu ludzie maja roznorodne style podazam za moda, ale mam swoje kanony mody, ktorych sie trzymam podstawa to : jeansy, t - shirty, sweterki, bluzy, bermudy i sukienki a wczoraj kupilam sobie fajne kowboiki tylko, ze jak narazie jest pelnia lata ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×