Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Obcy

Dzień Dobry!

Polecane posty

Tylko czemu ta cudowna istota po ślubie zmienia się w ....terminatora dybiącego na moje wątłe już zdrowie:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO,NA TAKIEGO WATLEGO TO MI NIE WYGLADASZ;)ale jest w tym troche prawdy,tak niestety czesto bywa...a wiesz dlaczego...bo niektore wady wychodza dopiero jak sie jest po slubie,ale czemu to nie wiem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz tam do producenta... pracować trzeba nad towarem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, tuning optyczny, trochę dodatków...nasmarować tu i tam....i można się miło zaskoczyć:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz :-) najważniejsze smarowanie... co by dobrze działało i przestojów nie było ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poza tym, sprzęt sprawdzony w akcji, wiesz jak się obsługuje, komfort nie do porównania z nówką, do której znów trzeba się uczyć instrukcji obsługi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znudzona, wiesz, czasem taki nowy sprzęcik...,.może niekoniecznie nowy ale np. pożyczony....może sprawić wiele frajdy w obsłudze, nowe funkcje, niedostępne w posiadanym sprzęcie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
święte słowa znudzona :-) musztarda >> już się zapisałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tom - ok. Ale oddać trzeba w dobrym stanie, bo jak popsujesz to trzeba zapłacić. Z pożyczonym zawsze ostrożnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest jak z samochodem, jeździsz codziennie, nie zamienisz na żaden inny....ale czasem masz ochotę przejechać się innym modelem:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taki sprzęt ciężko zepsuć...można raczej go odmulić, przedmuchać...od razu bedzie lepiej jeżdził po takim zabiegu:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj to prawda...niby wszystko to sama.....ale jednak inne ;) ja tak sobie cichutko czytam......co piszecie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grat to bedzie jak o niego nie dbasz:-) Trzeba sprawdzić wtryski regularnie, wspomaganie, odblokować hamulce....i będzie nie do zajeżdzenia:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tere fere....łatwo powiedzieć ;) gorzej zrealizować........ mój grat jak wyhamował to bujnąć go nie mozna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×