Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Obcy

Dzień Dobry!

Polecane posty

:Dnic z tego,robaczki! Nie znacie mojego prawdziwego oblicza;) A ja Wasze tylko kafeteryjne. Nie,nie jestescie puste kozy,to pewne:D Czasami trace rezon,kurcze blade,musze sie trzymac bo poplyne z pradem:D Tom,gdyby nie fakt ze jestem prowokatorka,dalabym Ci buziaczka w pewne miejsce:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małgoś, pogadamy sobie na temat tej Psotki...a potem pokażę Ci jaka ją spotka kara:-) Olcia...padnij na kolana...proś o laskę....może Ci złagodzę wyrok:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i cały misterny plan w pi....:-) Małgoś, pomyśl o odsetkach...:-) Olcia...cel już został obrany....działo i pociski też przygotowane...:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no zapewniam że będziesz zadowolony.......z odsetek :) wszystko dozować będę w ratach......ale do każdej uwzględnię odsetki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i oczywiscie kazda rozmowa sprowadza sie do jednego:D TOM,aniele,wiesz ze niezdrowo podniecasz kobiety? Hmmmm a powiedz mi ...to dzialo to jaki ma kaliber,bo musze byc pewna ze warto:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olcia, a do czego ma się sprowadzać, jakbym chciał pogadać o papilotach to bym siedział na \"uroda\" :-) Nie ma czegoś takiego jak niezdrowe podniecenie....Słonko:-) Działo powiadasz.....bardziej od kalibru powinno Cię martwić to jakie szkody może wyrządzić:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O k...a!No za chwile to ja sie poprostu w Tobie zakocham\'\'nie jest istotne jak wygladasz\'\'naturalnie:D;) A jak dzialo dobre to ja sie bolu nie boje,twarda sztuka jestem,wiesz nie?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja glupia niewiasta Cie nie docenialam,przyznaje sie bez bicia:D A najlepsze jest to,ze \'\'rudy\'\'ma dzialo zardzewiale,chyba zbyt dlugo nie bylo uzywane:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może nie ma dobrego operatora do tego sprzętu, jeszcze raz przytoczę analogię z samochodem, co z tego że 250 KM pod maską, jak kiedrowca dupa:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może mnie ktoś wyciągnie z tej sterty papierów? robię, robię i nic nie ubywa :-( przerąbane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×