Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość julittaa22

Jak rozjasnic ciemne wlosy?????!!!!

Polecane posty

Gość julittaa22

Dziewczyny nie wiecie jak dobrze samemu rozjasnic ciemne wlosy?? Mialam ladny jasniutki braz z blond pasemkami i nie wiem co mi odbilo ze przefarbowalam na ciemny braz, teraz plakac mi sie chce bo nie wiem co mam zrobic zeby choc troche je rozjasnic...Nie znacie dobrej farby ktora znow pozwolila by mi na jasniejsze pasemka???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie chce byc chamska
nie rozjaśniaj no chyba, ze chcesz za 2 msce miec polowe mniej wlosow na glowie :O takie czeste zmienianie koloru tym grozi - wiem bo sama tego doswiadczylam poczekaj klika mscy az ten braz splowieje i zejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fryzjerka
Najlepszy jest dekolaryzator bo najmocniej rozjasnia. Może tez byc zwykly rozjasnicz np o 6 tonów. On nigdy nie rozjasni tak mocno jak w gabinecie fryzjerskim bo my fryzjerzy mamy do wyboru różne wody utlenione tzn większe prcenty co mocniej działa ale jeśli hcesz w domu to nałóż zwykły rozjaśniacz 6 tonowy nałóż na głowe worek foliowy i owiń ręcznikiem co wzmocni troche efekt rozjaśniania. I jeszcze jedno nie powinnaś tego zabiegu robić jeśli od farbowania nie mineły conajmniej 2 tydognie a najlepiej miesiąc. Kup sobie jakaś maske regenerująca np Matrix sa swietne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×