Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość podłożona

jaki podkład?

Polecane posty

Gość podłożona

Hej, dziewczyny, pomóżcie wybrac jakis fajny podkład dla cery mieszanej, z popekanymi naczynkami w okolicach nosa, przebarwieniami z tendencją do świecenia, na studencka kieszeń. Z góry dzięki za pomoc. Nie wiem na co się zdecydować. Słyszałam wiele opinii o podkładach Lirene. Wcześniej stosowałam maybelline pure, fresh matte i ten o konsystencji musu. Takie sobie to było. Ostatnio miałam podkład Oceanica-kość słoniowa, ale na jesienną cere jest już za ciemny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć! ja polecam podkład z avonu taki trwa. jest wydajny ja mam go już od roku i nawet połowy nie zużylżywam codziennie. kosztuje normalnie ok 45 zl ale w promocjii 34zl. nie należy do najtańszych ale jesli masz kupować podkład co 3-4 miesiace za jakieś 25zl to ten jest duzo lepszy. jak dla mnie jest on najlepszy i mnie nie uczula amam skóre skłonną do alergii. takze tym produktem byłam i jestem mile zaskoczona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spw200000
wejdz na http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ poszukaj..kategorie podklady..i ozbaczysz ktore warto a ktore nie..to najlepszy porta kosmetyczny..masz tam wszytskie dostepne w Polsce kosmetyki z opisami i recenzjami internautek czy warto czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×