Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kimora Lee

weksel odpowiedzialności majątkowej in blanco - czy ktoś z was się z tym spotkał

Polecane posty

czy ktoś z Was się spotkał z wekslem odpowiedzialności majątkowej wystawianym in blanco? Jak to wyglądało, czy to jakoś skutkowało, i w ogóle czy mieliście przez to jakieś problemy. Proszę o komentarze :) za każdą poradę i odpowiedz będę wdzięczna :) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedno jest pewne - NIE PODPISUJ. Jak podpiszesz to jest ważny i nie da rady tego odkręcić -każdy prawnik tak Ci powie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tak mialam...
w poprzedniej pracy musialam taki weksel podpisać, moja praca byla zwiazana z bardzo duzym obrotem gotowkowym rzedu 200 tysiecy zl, a weksel byl dla firmy zabezpieczeniem ze gdyby brakowolo gotowki w kasie to wypisuja ten weksel na ta kwote co zginela i musiala to splacac,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Ja tak miałam sory za wscibstwo, ale czy nadal tam pracujesz, i czy po ewnetualnym odejściu oddali ci ten weksel lub go zniszczyli przy tobi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tak mialam...
niestety nie pracuje, bo to strasznie stresujace jest taka praca z taka gotowka, szczegolnie po podliczaniu kasy i wszytko musi sie zgadzac co go grosza, a czek po rozwiazaniu umowy i wydaniu swiadectwa pracy jest ci oddawany i ty go osobiscie niszczysz. A taki weksel proponuja ci w pracy na kasie czy jako fakturzystka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaaasiula
a ja staramsie zatrudnic u jubilera...jutro mam rozmowe..tez bede,,musiala,,podpisac weksel..ale nie wiem czym to grozi;)w sum,ie w wiekszosci prac odpowiedzialnosc sie ponosi za jakies straty...ale nie wiem na czym weksel polega...ponoc to nielegalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W mojej poprzedniej pracy (duza, ogolnopolska firma telekomunikacyjna) takie weksle byly normalka - wszyscy podpisywali. Gdy zlozylam wypowiedzenie, to mi oddali weksel (ostatniego dnia pracy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×