Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kto to taki

chce sie pochwalic swoją dzidzią

Polecane posty

Gość kto to taki

Moja córeczka jest najpiekniejsza na świecie :D kocham ją i jestem z niej dumna :D Jest baaardzo mądra, ładnie już mówi, mimo ze ma ledwo ponad roczek, ma bogate słownictwo jak na swoj wiek, jest urocza :D Poza tym ma piękną buzie, ma ciemną karnację i jasno-niebieskie duże oczka z długimi rzęskami, zgrabny nosek i sliczne różowiutkie pulchne usteczka :) do tego blond loczki :D Wiem że się chwalę, a tu takie osoby sa mocno krytykowane, jednak chciałam się podzielić swoim szczesciem :D kocham swoją córeczkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fote zarzuc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emnila
och i ach :) ale czy nie aby tylko wg ciebie jest taka "nadzwyczajna" ???? bo wiesz kazda matka moze to samo napisac o swoim dziecku, a inni moga miec zupelnie inne zdanie na temat tego dziecka... jezeli jest tak jak piszesz to gratuluje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto to taki
może i kazda mama mówi że ma sliczne dziecko :D ja tez tak mowie- mam sliczne dfziecko, mądre i wesolutkie po prostu chcialam napisac ze jestem dumna z córeczki , jest grzeczna, udała mi sie wyjątkowo :D jest moim slodkim aniołeczkiem :) pokazalabym ją wam ale nie wiem jak zamiescic fotke :) dla mnie jest rozkoszna to nie to ze bjestem jedna z mam krtore sie rozchwytują nad dzieckiem, wiem ze to nie jest dla nich dobre :)staram sie ją wychowywac mądrze jednak napisalam to pod aplywem silnych uczuc, jak powiedziala mi "moja mama" :D to bylo cudowne, przytulila sie do mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onalizaaaaaa
a ile dokładnie twoja coreczka ma? rok i ile mies.? a jakie juz słowa mówi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fote zarzuc
Nie przejmuj sie glupimi postami :)) Zalaczyc fotke mozesz tutaj: http://www.imageshack.us/ Klikasz tam, przegladaj ( szukasz fotki ktora chcesz pokazac) klikasz: host it! i ona sie zaladuje, wtedy kpiujesz link z Show images frinds i wklejasz tutaj i klikasz ENTER http://img356.imageshack.us/my.php?image=piciezk2.jpg I jest ! A przynajmniej powinno byc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emnila
no najwidoczniej bylas skoro usunieto twoj post, widzisz jakos poprzednich pan nic nie usunieto tylko tobie, chyba domyslasz sie dlaczego? a ja nie jestem moderatorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emnila
ile razy mam ci pisac ze nie jestem moderem? mnie tez wykasowali jak widzisz, jakbym byla to swoje bym sobie zostawila no nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mylisz sie
To moja coreczka jest najwspanialsza na swiecie. Twoja dla ciebie, moja dla wszystkich. Wszyscy sie nia zachwycaja. Twoja to zwykly dzieciak, moja geniusz!!!! Ma rok a zachowuje sie jak 3 latka. Twoja jest niczym przy mojej królewnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja moja moja
uppss co to jest? jaja sobie robisz? to jest ładne dziecko? :o no sory...a po linku dajemy enter - wtedy zadziala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upss19
widać cos że już komentujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja moja moja
widac-jak sie skopiuje i wklei link w okno przegladarki...jesli w dodatku ta pieknosc odziedziczyla po tobie zdolnosci komputerowe to niech lepiej zostanie humanista - pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upss19
moja moja....jesli moje dziecko jest brzydkie ..to niech Cie Bóg skara ty pusta kretynko...jeśli masz dziecko to zyczę ci zeby było debilem zreszta jesli ma twoje geny to na pewno będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szmatka hi hi
no dziecko pikne - faktycznie i ta ciemna karnacja błaaahhahahaha o której była mowa:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mylisz sie
Ta zaba to twoja coreczka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja moja moja
ojej, nie unos sie tak uppsss ja ci nie ublizam - stwierdzam fakty - misio ktorego trzyma twoja coreczka budzi we mnie wiecej uczuc i zachwytow niz sama dziewczynka. Mam prawo do wlasnego zdania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szmatka hi hi
autorka napisała o swoim dziecku: "ma ciemną karnację i jasno-niebieskie duże oczka z długimi rzęskami, zgrabny nosek i sliczne różowiutkie pulchne usteczka do tego blond loczki " czy to się zgadza? gdzie te loczki, gdzie ciemna karanacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upss19
Tak masz prawo oczywiście...moze wkleisz zdjęcie swojego dziecka?Zdajesz sobie sprawę że to co piszesz moze być przykre dla kogoś?Wiem to jest net...ludzie sie nie znają..ale wiesz kiedys takie gadanie może sie na Tobie zemścić...w postaci dziecka z porazeniem któremu slina bedzie sie wylewała z ust a ty nie będziesz miała na to wpływu >Zal mi Cię bo jestes na prawde beznadziejna z tymi prowokacjami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja moja moja
może to zdjęcie sprzed ondulacji i solarium :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buehehehehehe
To dobre. Faktycznie piekna, niema co :P Fryzura na pazia, bleeeeeee. widzialam o wiele ladniejsze dzieci, naprawde dech zapierlo a to to zwykle, przecietne dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szmatka hi hi
błahahaha - może faktycznie:-P hahahahhahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja moja moja
upss nie lubię dzieci i nie będę mieć nigdy dzieci więc nie musisz mnie straszyc porazeniami - nie trafi mi sie to bo mam wieksze ambicje w zyciu niz sie rozmnozyc i wydac na swiat lokata ciemnoskora ksiezniczke ;) dobranoc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szmatka hi hi
dziecko ma jakąś szatańską buźkę. Przeraża mnie bardziej niż wydaje się słodkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emnila
ups ladna dziewczynka, fotka jest troche rozmazana, wiec wszystkiego tez nie widac, teraz prosze o pokazanie innych dzieci np moja moja,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klara 82
ja też widziałam tylko żabę. a żaba jak żaba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szmatka hi hi
moderatorko na e - umiesz czytać? moja moja nie ma dzieci i nie chce tego miec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upss19
Ja nie załozyłam tego topiku wkleiłam foto żeby sprawdzić czy zadziała...A dziecko jest śliczne i mądre,ok szkoda mi palców na klawiaturę..:) Nie pisze z dennymi istotami które dowartościowują się plując na innych..Nawet na dzieci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emnila
moja moja , skoro nie masz dzieci to po co oceniasz cudze? nie rozumiem, najpeoiej siebie nie pokazyewac i udawac ze jest sie och i ach i innych oceniac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upss19
moja moja...to ty zapewne prowokujesz na cafe kobiety w ciązy i matki...Idź załosna suko sie wykastruj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×