Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kurde kurde

krew z nosa

Polecane posty

kalina co tu robisz oszustko?????? dupy znalazłam spinning rzut beretem od domu w łądniejszym klubue:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam spinning rzut beretem z roboty. Na upartego mogłabym codziennie chodzić bezpośrednio po pracy na zajęcia i chyba tak te uczynię. W końcu objętość mej osoby jest ważniejsza niż jakieś tam marne dwie stówki na koncie... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurde dziewczyny
nie widzicie ze to wcale nie jest kalina. Jestem pomaranczakiem i przyznaje sie ze to ja to napisalam, ale tylko po to zeby Wam uswiadomic jak latwo jest oszukac ludzi w necie. Wiem ze poprzednie Wasze forum sie rozlecialo przez pomaranczaki ale uwierzcie ze jak ktos bedzie chcial Wam zrobic na zlosc to to zrobi. Dlatego uwazam ze nie powinnyscie za duzo szczegolow na forum opowiadac i dobrym pomyslem bylaby zmiana nicka na taki, ktorego nie da sie podrobic w prawie niezauwazalny sposob.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kurde dziewczyny jestem w robocie teraz,przyszlam na kilka minut niby troche ich podszkolic i przynisc kolejne zwolnienie Aga ja moge w czwartek do polodnia,nie ma sprawy:) tylko musim sie dogadac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Guśka pisze, że jej się nudzi na szkoleniu, ma wykładowcę pajaca i chętnie by z nami porozmawiała oraz pozdrawia dupy. Czyli nie nas, bo my jesteśmy dupy z przedrostkiem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj maz jednoczesnie czigro, a ty tez mnie kochasz? co tu sie w ogole kurwa dzieje??!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, mika, chcialam ci podziekowac za wskazowki co do dojazdu do rio- trafilysmy bez problemow niemal!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do trzech razy sztuka.... bardzo mi sie podoba taka piekna jesienna pogoda wiecie? marzylam zeby wlasnie we wrzesniu miec slub i co? i mialam w najwieksze upaly wszechczasow!!! no ale dzieki temu w piatek juz 2-miesiecznica slubu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hanulka- no to siem cieszem :) pogoda super, jak sobie wspomne ze ja w sierpniu mialam deszcz, to mnie skreca, ze teraz jest ladniej i ma taka byc poki co :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uratowalas mnie, bo juz mialam napisac, ze do 5 i ze sie z wami wiecej nie bawie i sie obrazam bo sie strasznie obrazalska zrobilam. mam kurde zrobic jakies pismo w sprawie zaangazowania srodkow finansowych. what the fuck???!!! czy ja wiem co to jest zaangazowanie srodkow finansowych????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
umieram z rozkoszy spowodowanej wrazeniami wzrokowymi, kiedy klony zaczynaja sie wybarwiac... nie moge sie doczekac z wami spotkania, wicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysza wie co to jest zaangażowanie środków finansowych w nowe ubrania:D:D:D No przeto pisałam, że ja też Cię miłuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Guśka pisze jeszcze, że jest brudna, bo 3 dni się obmywa w hotelu zimną wodą, gdyż ciepła im chyba wyszła. Ale za to jak to dobrze na jędrność cyca robi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co gryzoniu?????????????????????????? co to za ????????????????????????????? czigro, no przeciez ze sobie przypomnialam ze wyznalas mnie milosc. moj maz powiedzial mi, kiedym mu sie okazala w czerwonej sukience na slub przeznaczonej, ze cyt: no, w jednym moja babcia ma racje- figure to ty masz ze kurwa mac. nie wiem czy to bylo przerazenie moim brzuchem wygladajacym na ok. 5 miesiac zaciazenia, czy tez komplement... bo ja na przyklad was wszystkie kocham i bardzo mnie denerwuje ze nie mam dla was czasu zbyt ostatnio :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no hnko chodziło mi o wyblakłęgo klona ile kalorii ma krakowski precel z makiem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×