Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kurde kurde

krew z nosa

Polecane posty

a wychodzi na to ze robisz nie madrze;) wiec jak to jest? pomaranczowy--przemow zesz jej do rozumu bo jak widzisz nic nie dziala,bo ona wszystko wie:) tylko sie nie stosuje do tego;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja ci proponuje zjesc
ta salatke na kolacje, rano zjesc np jajecznice albo jajko na twardo bez pieczywa..najlepiej z pomidorami, ogorkami. albo na sniadanie duzy jogurt z musli. na obiad stek polkrwisty lub krwisty (takie sa najzdrowsze..nie trzeba zasmazac) z warzywami albo ryba, smaozona, gotowana, pieczona..jaka chcesz.. no i potem twoja salatka :) oczywiscie steki i ryby jedz na zmiane ze szpinakiem czy czym tam lubisz :) a alkoholu pij tylko wino czrwone i to koniecznie wieczorem i nie jedz juz nic bo wtedy ono dziala pozytynie na przemiane materii. lykaj witaminy dla kobiet albo sam magnez bo pijesz duzo kawy i go wyplukujesz z oraganizmu. i zjedz codziennie 2-3 kostki gorzkiej czekolady..ty mozesz bo ci tego braknie tak sadze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra zapodaje tera co dottore powiedział na temat diet: Mówił on iż powinno zacząć się dzień od szklanki lub kilku wody naczczo rano, aby pobudzić soki trawienne do działania. Po około 30 min. zjeść śniadanie. Ostatni posiłek jeść około 18-tej. Pić min.1,5 l wody dziennie (może być herbata soki), im więcej tym lepiej,bo woda oczyszcza. Na początku robić głodówki raz w tygodniu, jak organizm się przyzwyczai to można 2 dni. Efekt jest zajebiście skuteczny. Nie ma w zasadzie szczególnych ograniczeń odnośnie jedzenia,tylko powiedział że trzeba jeść mniej i częściej, no i wiadomo jak najwięcej owoców i warzyw. Ponado mówił iż wszystkie diety to total ściema,bo organizm potrzebuje wielu składników,a diety siłą je pozbawiają wykluczając np.mięsa. Wspomniał tylko aby do min.ograniczyć spożycie cukru,z zastrzeżeniem że jeśli organizm się domaga to aby mu dostarczyć np.gorzką czekoladę. Efekt jest taki że oprócz spadku wagi,po pewnym czasie sam metabolizm się przestawia. Ja osobiście stosuję to i działa,planuje włączyć te głodówki.Wypijcie szklankę wody naczczo,to sie same przekonacie jak żołądek puchnie:):):):) Niby ten dr ameryki nie odkrył,ale mówił to bardzo przekonująco i popierał to przykładami. Był na tyle przekonujący że postanowiłem spróbować. Tylko kurna nie zapamiętałem jakie soki i herbaty można pić podczas tych jednodniowych głodowek oczyszczających. Napewno możma pić dużo zielonej herbaty. P.S. Sorry za byki:):):)ale się śpieszyłem:):):)Bo boss wzywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomarańczowa ok zrobie tak i zobaczymy słuchaj białe wino złe???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomarańczowa a czy to nie będzie za dużo jedzenia???? hmmm no może posłucham cie co mi zalezy a jak masz na imie ?? ile schudłąś ??? z jakiej wagi????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwone jest zdecydowanie
lepsze na krazenie, serce, przemiane materii :) i ZERO SLODKICH ALKOHOLI! :) no i oczywiscie 2 l wody dziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no ja wiem o alkoholach i wodzie ale zawsze sie zastanawiałam czy to że czerwone wino jest dobre oznacza że białe jest złe czy po prostu czerwone jest lepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja schudlam po 2 miesiacach
juz 7 kg..(z 58 na 51)teraz utrzymuje zdrowe odzywianie i nie mam efektu jojo a waga nadal spada w dol ale juz wolniej :) teraz mam 49 i wystarczy odchudzania :) a na imie mam Sylwia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwone przy diecie
zdecydowanie lepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Sylwia:) milo nam moze zabawisz z nami dluzej? i popilnujesz myszy przy okazji?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie nie pierwsze
i szczerze mowiac balam sie ze to nic nie da ale jak zobaczylam efekty to zdumienie na calej linii :) a co wazne przy takim odcudzaniu tluszczyk spada rownomiernie i z brzucha i z dupki i ud:) a co cwiczenie to przyznaje bez bicia ze nie mialam czasu nigdy :P brzuszki czasem..no i spacery itd..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o prosze kurwa przyszły przyszły odczepić sie od mojej dietetyczki :P:P:P:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko ja musze ćwiczyć bo bardzo lubie:P:P w sumie żadnych nowości ale może chociaż raz zastosuje sie do tego co powinnam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzieki Lunia za mile powitanie
(nie mam nicka i dziwnie mi sie pisze heheh) co ja jem? w zaleznosci od nastroju :) na sniadanie albo jajko albo plaster szynki z warzywami..obiad to ryba, stek, tak jak napisalam, duzo warzyw przede wszystkim.. czasem zdazy mi sie zjesc cos ciezszego na obiad ale wtedy juz rezygnuje z kolacji :) a jak jem to albo salatke warzywna albo owocowa i pije duzo zielonej herbaty i wody niegazowanej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mogę o czymś innym napisać, mogę? dziękuję:) własnie dostałam premię, 300 zł;););) bardzo mi to kurde na rękę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma za co dziekowac
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zarezerwuj sobie nicka i zostan z nami.Przy okazji Mysza bedzie miec mniej dołów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok ok teraz pogadajmy o dupceniu otóż spadłąo mi libido tzn prawie w ogóle go nie mam :O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iv. no to bedziesz miała na zakupy na allegro:) czesc Sylwia - cieszę się,że jest ktoś,kto się naszą Myszą zajmie - ja juz nie mam siły,Kalince też już ręce odpadły:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) jak to milo, ktos nowy do nas dolaczyl. Czesc Sylwia :) Tak jak juz pisalam Myszy-zmierzylam sie w pasie i zamiast oczekiwanych 68 cm, mam 64 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysza zjedz czekolade i Ci sie zachce:) a moze Ty nie masz już siły?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje za uwage, a teraz ide rozmrazac lodowke. Przy okazji dam sasiadce kure do wypatroszenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×