Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kurde kurde

krew z nosa

Polecane posty

Tak, to pewnie ja zaczęłam ten temat, popiołem se w gały sypię. Ja się lubię czepić, a że czepiam się też siebie, to zawsze mi się wydaje, że innych też mogę:) Hmmm, a właśnie, że to mysza temat zaczęła, bo ja wyszłam od tego, że Brodzik ładna:P Te fałdy nie były takie złe, chyba każdy takie ma gdy się odpowiednio wygnie. Iv, napisz że masz!!! W tej kiecce i tak patrzyli na przód bardziej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Kalyna:D co robiłas na tym szkoleniu, że w takim stanie wróciłaś? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam Czigra fałdy:D mam wszędzie jak się ładnie postaram:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalinko, wszak Ty nie z tych narzekających, więc jeśli piszesz, że źle się czujesz, to jest już powaznie niefajnie:( wygrzewaj się, herbatki pij, leki zapodawaj i zdrowiej szybko:) wszak młode ciało (:P ) migiem sobie z choróbskiem radzi:) 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie w tej kiecce bardziej patrzylam na cycki niz na delolt do dupy i widac bylo,ze na tej kanapie niewygodnie jej sie siedzi:) szkoda,ze nie widzialyscie moich fald zaraz po porodzie - zrobiły mi sie dwie takie kieszenie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie taka pogoda,ze niby cieplo,a wszyscy zaczynaja chorowac:( Kalinka zdrowiej szybciutko 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HANKA TO NIE BYŁO DO CIEBIE!!!!! no ja mam kurwa wszystko brzydkie zle akurat fałd nie mam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalyno malyno, czy w takiej razie zakup biletow nie bedzie dla ciebie zbytnim obciazeniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no bez przesady Hanko:p Kupię, jak będę wracała w piatek z pracy;). I tak tamtędy przechodze;). Witam sylwiaka:)🌼 Marcy i Kasia, wybrałyscie fryzurę??? Ja lubię siebie w krótkich włosach...jeszcze poczekam trochę z tymi długimi i znowu się obetnę za jakiś czas;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaszka powrotne tez kupisz?? bo musze wiedziec ile ci kasy przelać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalynko, to ja ci wszystko na maila wyluszcze co do biletow. powrotne my se kupimy z marcy same :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic nie znalazlam, a to co widzialam to raczej nie dla mnei bo to jakies takie dziwaczne byly propozycje. mysle ze poprostu ciachne z tylu, grzywa na skos przod pocieniuje i moze cos z tego wyjdzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalynka malyna
Kurde, to jednyny pseudonim, w którym mogę zabezpieczyć kombinację z L na dwa sposoby jako "L" i "i"... Podoba się??? Bo sama kalynka jest wolna (tzn.była:p) ale tylko jedna z opcji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalyno ja mam 2 ktore mi sie podobaja ale nie wiem czy one nie wymagaja ukladania a ja chce cos takiego zeby rano nie trzeba bylo nic z tym robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalynka malynka
O przepraszam tak miało być... Kasia, ja na Twoim miejscu poszłabym do fryuzjera i czekała na jego poradę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noo kalinka - w moch rekach nozyczki i do tego w kombinacji z wlosami to tragedia murowana:D oczywicie udam sie gdzie trzeba i rad wyslucham:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaIynka maIynka
dobra, spróbuję ten drugi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×