Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kurde kurde

krew z nosa

Polecane posty

heloł wracam z zaswietow 2 dni auditu wykonczyly mnie psychicznie tak ze dopiero powolutku dochodze do siebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bez sensu teraz tam jechac lunia ja czekam z miesiąc aż sie ludziom odechce ;) bardzo sie ciesze czigro bo po godzinie to mnie nic a nic uda nei bolą może po 80 minetach coś poczuje:D:D:D:D:D:D:DD:D:D:D ale rpzynajmniej poce sie jak smok (o ile smok sie poci)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smok się poci na siarkowo, mam nadzieję, że Ty masz damowy bezwonny pot:) A ja chyba jutro pójdę się zapisać na machanie kończynami i od razu pójdę na zajęcia. Trzeba wykorzystać fakt, że tydzień temu ruszyłam wszystkie mięśnie - jest nadzieja, że nie zejdę w niedzielę na skutek zakwaszenia organizmu. A spinning pasuje mi 2-3 x w tyg., więc obie będziemy pedalić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lunia dziekuje 🌼 i dziekuje za porade w sprawie bluzki kalinka widzialas juz ta kasete z czigra???? jak zobaczysz to przyslij, bo juz sie doczekac nie moge zeby zobaczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tutaj mają nawet podział na różne zajęcia spinningowe. SPINNING Recovery 50% - 65% HR max Jest to trening o bardzo małej intensywności. Najprostszy profil zajęć SpinningR. Ćwiczenie ma charakter relaksacyjny po dużych wysiłkach, jak również pełni rolę ćwiczenia dla początkujących. Dzięki temu profilowi możemy pracować nad techniką jazdy. Charakteryzuje go najwyższy współczynnik spalania tkanki tłuszczowej. SPINNING Endurance 65 - 75% HR max Jest to trening o małej intensywności. Zawiera trzy podstawowe techniki jazdy. Używany jako zajęcia dla początkujących i jako dobry trening mentalny. Dużo wizualizacji i motywacji. Charakteryzuje się bardzo wysokim współczynnikiem spalania tkanki tłuszczowej. SPIN&SHAPE Trening kondycyjny na rowerze spinningowym przeplatany ćwiczeniami wzmacniającymi, ze szczególnym uwzględnieniem mięśni brzucha. SPINNING Interwal 65% - 92% HR max Jest to trening o bardzo dużej intensywności. Zawiera wszystkie techniki jazdy. Rodzaj ten wpływa na zwiększanie naszej wydolności i kondycji. Występuje niski współczynnik spalania tkanki tłuszczowej. Ma duży wpływ na wzmocnienie układu krążenia. Między technikami zaawansowanymi występują przerwy, które mają umożliwić odpoczynek, między cyklicznymi powtórzeniami o dużej intensywności. SPINNING Strength 75% - 85% HR max Jest to trening o dość dużej intensywności. Skupia większą uwagę na pracy naszych mięśni i budowie naszego charakteru. Wyróżnia się dużym współczynnikiem spalania tkanki tłuszczowej Stosowane są techniki podstawowe i zaawansowane. Ćwiczenie jest przeznaczone dla osób zaawansowanych. TEEN SPIN® Absolutnie wyjątkowa propozycja dla nastolatek. Jako jedyni w Polsce proponujemy zajęcia Teen Spin® przygotowane i prowadzone specjalnie dla naszych nastoletnich klientek. Zapraszamy na fascynującą przygodę ze Spinning®, poprzez trzy Energy Zones - Endurance, Strength i Interwał. Zajęcia o intensywności od sredniej do dużej.Wymagana pisemna zgoda rodziców lub prawnych opiekunów. Zalecana indywidualna konsultacja z instruktorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanka-wyslalam Ci maila :) wlasnie obejrzalam ten program na TVN Style o tym jak to najpierw ojciec a potem amma byli po dwa tygodnie z dziecmi. Kurde, nie wiem czy bym sobie poradzila :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość analucia
ZACZNIJ ZARABIAĆ!!! Kliksz w maile które ci przysyłają! Nie muszisz robić nic więcej. Wystarczy się zapisać : http://www.zaczarowanymail.net/hc4/signup.php?who=30de9ece7cf3790c8c39ccff1a044209 zapisz się również tu, a twoje zarobki będą jeszcze większe!! : http://www.vienna-mails.info/site/index.php?refid=706 http://www.platformabiznesu.com/scs/site/index.php?refid=1639 http://www.skarbonka.net/pages/index.php?refid=ania1787 A teraz NAJLEPSZA firma naprawde gorąco polcam: Eurobare płaci za włączenie ich surfbara (mały programik który wyświetla bannery) za co otrzymujemy punkty które są zamieniane na pieniądze pod koniec każdego miesiąca. Zaletą takiego sposobu zarabiania jest to że nie musimy nic robić, wystarczy włączyć programik a punkty same się zbierają. Jedynym ograniczeniem jest to że po 4 godzinach nieaktywności przy komputerze program się wyłącza. Program można pobrać na www.eurobarre.com/index_fr.php?p=971275932690 Wybieramy installer. Niestety wszystko jest po francusku albo angielsku. PRogram zaczyna się pobierać, trwa to kilka sekund. Następnie instalujemy pobrany plik i wypełniamy formularz. 1- to twój numer, nie kasuj go. Zaraz obok wpisz 4-cyfrowe hasło- zapamiętaj go! 2-to kraj w którym mieszkasz. 3-tu wpisz swój e-mail 4- klikasz napis Validez Votre Compte. Następnie wchodzisz na maila, kliksz link aktywacyjny i zarabiasz Najlepiej zapisać się do wszystkich tych firm, wtedy wzrosną twoje zarobki!!!!!!!! Ja dostaje ponad 400 zł/ miesiąc ( jestem w tych wszystkich firmach)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czigra tobie tez wyslalam....kurcze moze jeszcze dojda do was, sa tam 2 zdjecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czigra ale zajebisty klub co to?? gymnasion???? u nas w najlepszym klubie nie ma spinningu - wsioki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lunia ty tez jutro idziesz na wesele nie? wam rowniez zycze udanej zabawy, pogoda zapowiada sie przepiekna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysz, to nie jest żaden łańcuch klubowy, ale mieści się w znanym centrum handlowym w samym sercu Gdyni, czyli jakieś 5 minet na nóżce ode mnie z roboty. I większość instruktorów znam z poprzedniego klubu, w kórym spędziałam połowę życia:) No, zobaczymy czy dadzą radę mnie wyżyłować;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie sekretarka mi doniosła o czymś zaraz sie wściekne jak słowo daję kto ma wyższe kwalifikacje?? absolwent prawa lat 30 rok po obronie czy aplikant radcowski kurwa jego mać ????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i kto ma dłuższy staż pracy ten co pracuje półtora roku czy ten co pracuje dwa - trzy lata??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak spinning wyrabia dupe bo większośc czasu spędza sie na rowerze na stojaka kurwości odkryłam działanie sprzeczne z zasadami kodeksu pracy które w dodatku bezpośrednio we mnie uderzają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie bubek ciepłacipka w dodatku lizus pierdolony alem wściekła oooooooooooj myli sie ten kto myśli że my z anuśka nic z tym nie zrobimy a ponieważ koleżanka mnie zastępuje jak latam na praktyki tak więc publicznie wszem i wobec ogłaszam że będzie masakrycznie gnojona Amen dziękuje za uwagę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koleżanka o najniższych kwalifikacjach i nakrótszym stażu pracy ma wynagrodzenie wyższe o 200 zł ! bo szefowa ją lubi szefowa ją lubi bo jest brzydka i sie podlizuje kumacie to było zrobione w tajemnicy - bp jest sprzeczne z zasadami KP dzisiaj sie dowiedziałam od sekretarki ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×