Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kurde kurde

krew z nosa

Polecane posty

mi sie kończy za kilka dni :) ale dostane raczej wyrok skazujący... na kolejne 7 miesiecy :P mi wzrok poleciał i nie czułabym się pewnie jakbym miała prowadzić auto... w soczewkach widzę ekstra, ale w okularach ślipię, mrużę a i tak nie widzę :o więc lecę dzisiaj zbadać oczy, a w sobotę idę do mojego sprawdzonego optyka wybrać oprawki, bo obecne mi się znudziły :) a facet ma po pierwsze tanie, po drugie zawaliste, po trzecie rewelacyjnie dopasowuje szkła, wykonanie u niego jest bardzo dobre :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niesia, ja jeszcze nie zrobiłam, wszak moja godzina picia kawki to tak bliżej 9:D:D:D i też mam prince polo, ale normalnych rozmiarów;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc laseczki - zagladam do was bo włosy mi schna i nie mam co robić jem sobie jogurcik z ziarnami - dawno sniadania w domu nie jadłam :O kawka będzie w pracy - rozpuszczalna niestety :O a z oczami to jest tak, ze jak ktoś ma plusy to nie ma co się za mocno przejmowac, bo i tak mu z wiekiem się zminiejszy. Natomiast minusy niestety ciągle rosną. Tak to chyba było, albo odwrotnie, nie pamiętam, a mojego męża eksperta nie ma teraz przy mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz eny rację :) na starość człowiek potrzebuje często plusów do czytania, ale widzi dobrze, minusyu natomiast same nie przejdą, a tylko mogą się pogłębić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dzis rano sluchalam wiadomsci i mowili o oszustach na allegro... niektorzy maja super sprzedawce ale wcale nimi nie sa, podkradaja konta bankowe innym sprzedajacym, wystawiaja cos czego wcale nie sprzedaja itp... ach, ale wszedzie sie znajda tacy wczoraj ogladalam tusze - patrze estee lauder tusz plus kredka gratis cena ---- 17 zl:D:D:D:D se mysle no albo gosc zapomnial dodac zero na koncu albo gosc liczy na naiwnosc kobitek, patrze dzis - aukcji nie ma, usnieta przez allego i dobrze:D ale najbardzie mnie wkurza sprzedawanie probek vichy - no kurde w aptekach nie maja probek, ale na allegro sprzedaja hurtowo i to jeszcze z nikami aptecus itp!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a my własnie sprzedajemy nasze biurko - mamy drugie większe i bardziej nam pasuje więc tego sie pozbywamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no czesc. zapomnialam sie z wami przywitas. bylismy wczoraj u tesciowki na urodzinach. wiecie ze bylo calkiem fajnie? tylko ja nie wiem jak helutka (tesciowka) wytrzymywala w tym domu. oni wszyscy tak strasznie glosno mowia i to rownoczesnie... a najglosniej sie darl i wymadrzal oczywiscie moj maz. dla mnie, cichutkej skromniutkiej haniutki jest to nie do zniesienia. siedzialam cicho w kaciku, zajadalam ciastko i mowilam pod nosem \"kurwa, co za burdel\", ale slyszala mnie tylko tina- piesica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe hania- a ogladalas film \"Moje wielkie greckie wesele\"? jak nie to MUSISZ obejrzec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc oj Hania wiem co czujesz, rodzinie mojego małża jest podbnie z tym że najgłośniej wydziera sie mój teść ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lekarz mówi że dobrze, operacja sie udała. W szpitalu musi zostać do wtorku i tym jest najbardziej zdołowany, wiadomo bez kompa, gier, netu ;) ale wypi sie prznajmniej. Przez nastpne 6 tygdni bedzie musał nosić orteze, coś takiego: http://www.allegro.pl/item136274889_orteza_na_staw_kolanowy_wiazadla_stanley.html no i czeka go dość długa rehabilitacja, w każdym razie przez następne 3 miechy do pracy napewno ne wróci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa zapomnialam wam powiedziec ze widzialam na zdjeciach scene slubu Magdy M i ewidentnie ona jest tam w ciazy juz takiej widocznej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga, to dobrze ze wszystko sie udało...A w pracy nie bedzie miał problemów,ze go tyle nie bedzie..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia ostatnio pisałas,że gdzieś czytałaś zakończenie Magdy możesz podrzucić linka????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mika, widzialam tenze film, widzialam. wlasnie jakas impreza u mnie w domu z kolei przypominala sceny z tego filmu. u michala helutka probuje sie przedrzec przez wrzaski trzech samcow, z ktorych kazdy wie na pewno lepiej jak nalezy przesunac szafe zeby nie spadla z niej witryna ze szklem i jak pod nia wsadzic dywan. normalnie tragedia, mowie wam :) aaaaaaaaaaaaha! ale wrazenie najwiekszego burdelu uzyskano, gdy na te wszystkie wrzaski nalozylo sie szczekanie tiny, ktora najwyrazniej poczula sie niezauwazana iskakala wokol wszystkich szczekajac wnieboglosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyprawiłam Krisa do firmy (pojechał podpisac nową umowę,bo tą miał na 10 mies.) i mam chwile dla siebie:) Niesia szukam tych spodni dla Ciebie,bo wczesniej rzuciły mi się w oczy takie welurowe,w opisie było,że niby jakaś laska z \"NA Wspólnej\" je nosi,ale za cholere nie moge ich znaleźć.Myślę,że te spodnie byłyby jak najbardziej OK dla Ciebie do latania po domu.Kosztowały 35 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tam dede nic nie było tylko o tym że śłub będzie mika gdzie jest to zdjęcie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ktos wsklepie ogolnodostepnym w polsce widzial moze zwykle czarne bluzki przez leb, takie uniwersalne z dlugim rekawem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj maż wyjeżdzajac powiedzial: \"skarbie tam niedlugo powinna przyjsc wyplata,zreszta wiesz,bo rzadzisz kontem,to wydaj sobie z 500 zł na allegro\":) wczoraj przyszly rybaczki - totalna porazka:) maja takie szerokie nogawki,ze szok i wygladaja raczej na przykrotkie spodnie niz na rybaczki,ale juz sobie odprulam zaklad i chyba sobie z nich zrobie normalne dlugie spodnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dede nie znajde linka, bylo na onecie i pisali ze beda same weselicha:D nie pamietam imion, ale wnioskuje ze ci co sie w sobie kochaja to sie pobiora:D zimno mi przokropnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agula ne bdzie mał problemó z prac, poprzednio po takie operacji nie było go pół roku, po następnej dwa miechy więc szef przyzwyczajony :P weźmie kogoś na umowe zlecenie na jego miejsce, bo i tak od przyszłego miesiąca nie bedzie musiał płacć mu pensji bo dostanie z zusu pokażcie zdjęcie ślubne magdy m. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×