Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kurde kurde

krew z nosa

Polecane posty

aga moj pijany zajac rozrabia od 1 do 4 nad ranem - tak dzien w dzien juz prawie od tygodnia.... boshe co za dzien mam dzis:( od poniedzialku same problemy ... gdybym nie karmila to bym sie dzis chyba upila...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dede - skomentowałam Twój wpis - z innego forum :D:D:D własnie sie zorientowałam :) zauważyłyście, ze nie ma myszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie sie domyslilam:) wiec wyjesnie innym:) julita dzisiaj obudzila sie, usiadla na lozku i wlaczyla sobie sama tv(pilot wyciagnela tatusiowi spod poduszki) ja sie budze o 5 rano patrze a ona tvn w najlepsze oglada:) Podobno kris kilka razy jej wylaczał tv,ale ja nie pamiętam,bo spalam jak zabita:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedz Julicie, by jak najszybciej zerwała z nałogiem, to samo doradzi Ci superniania:) Takie to to małe, a takie przechytre;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gukska---ale ja nie twierdze przeciez ze to zlosliwe okreslenie strasznie mi sie podoba bo jest takie smieszne i super pasuje do rozbrykanego dzieciaczka:) dede----hehe no to mala telemaniaczka rosnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba bez superniani sie nie obejdzie-popelnilam juz wiele bledow wychowawczych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, że tak nie myślisz, to chyba ja sama się usprawiedliwiam... bo teściowa to mi zaraz zwraca uwagę \"a czemu tak mama brzydko o tobie mówi? powiedz julka mamie, że tak nie wolno\" a mama ma ochotę rzucić teściową pomidorem :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o bosdzzzz ile mialam dzis roboty!!! szok przed chwila jadlam bulke ktora zwykle jem przed 12.00 :o ale jest 1 plus- szybko mi czas zlecial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a powiem wam ze super nianie ogladam namietnie i czasami to az mi oczy na wierzch wychodza i nie dowierzam ze dzieci potrafia tak terroryzowac rodzicow... fajny jest ten program ..mozna cos z niego wyciagnac:) tzn wnioski jakies wyciagnac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakbym miała jedno z tych dzieci pod dwoim dachem, to bym go już nie miała, bo od oglądania ręce mnie na dzieciobójstwo swierzbią... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem czigra...ja tez wczoraj bylam w szoku a widzialas co bedzie w nastepnym odcinku?? o zgrozo...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cholerka, nie pamiętam kto ma być nasieniem diabła w przyszłym - widocznie dziecię tak straszne, że wyparłam je nieświadomie z pamięci;) Przypomnij. Idę zaraz poćwiczyć. Za swoje wczorajsze lenistwo postanowiłam ukarać się dwoma godzinami aerobów pod rząd. Jutro też. Ratujcie, zamieniam się w myszę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehhe czigra ja juz drugi dzien odmowilam sobie kolacji! ta choroba sie rozprzestrzenia :) no ale jak zaczeły mi sie wpijać moje wszystkie spodnie w tyłek to stwierdzilam ze na wymiane calej szafy to mnie jednak nie stac, ze taniej wyjdzie jak strace ze 2-3 kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czigrus a czemuz to ja nie dostalam zdjec kotka???? prosze nie zapominajcie o mnie przy wysylaniu fotek, malo mam czasu zeby do was zajrzec ale nie zapomnialam o was babeczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co tu ostatnio takie pustki? tez ogladalam ostatni odcinek niani i juz nie moglam ogladac jak ta dziewczynka plakala, chyba by mnie do wariatkowa wywiezli, masakra...tez widzialyscie to? jak mala chciala co chwile na sile siku i zygac jej sie zachcialo od placzu? ale nie wiem co bylo na poczatku bo wlaczylam dopiero pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobie sobie chwile przerwy w pakowaniu, o 4 rano wyjezdzamy na bstok:) matyldo - jedziemy na pare dni a rzeczy jak na wczasy 2-tygodniowe (ach czemu to nie sa wczasy, gdzies gdzie jest cieplutko... no czemu...) skoncze pakowac, zrobie kanapki, wykapie sie, sprawdze czy wszystko spakowane, poloze sie \"spac\" i pewnie jak zaczne zamykac oczy Kuba sie obudzi... dede - mala spryciulka z Julity, teraz sie juz do pilota nie dostaniesz:D superniani nie ogladam, nie mam nerwow na to;) po powrocie z wojazy mam mocne postanowienie zaczac ta 6 widera wildera - no genrelanie zaczne dazyc do kaloryfera na brzuchu:D a jak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaasia ja nowe fotki kubusia tez chce zobaczyc jak masz.... niedlugo calkiem bedzie dzidzius kofi, czas leci tak szybko............az sie boje........ kaasia a ty rodzilas naturalnie czy cesarke mialas? kurcze juz coraz czesciej o tym mysle.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×