Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kurde kurde

krew z nosa

Polecane posty

To ostatnia niedzielaaaaa, jutro się nie spotkamyyyy... Ale my zaczekamyyyy, aż neta założą Ciiii (szkoda, że nie słyszysz jak to ślicznie Tobie wyję).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eny- kurcze musisz wymyslic cos zastępczego :) a ja sie rozbudzilam juz pieknie, spac mi sie nie chce i w ogole to PIEKNY DZIEN dzis mamy drogie panie nieprawdaz??? :):):):) echhhh jaki ja mam dzis fajny humor i w ogole chce mi sie fruwac :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dziś zawoże wypowiedzenie na neta i zobaczymy :P:P:P mają zaproponować nową ofertę, jak nie to nie wiem :(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry babki:D! Jestem już:). Kupiłam bakłażanowe rękwiczki:D! I oddałam moje kozaczki na prawidło:p, niech je szewc rozdziewiczy bo mnie tak cisną, że szok:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wlasnie sprzatam, ale z mala przerwa na necik i na drzemke kotka na moich kolanach hehe ide wstawic pranie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czemu was nie ma???????????????? sliczne tuniki te dla kobiet w ciazy, kurcze chyba sie skusze tylko doradzcie jaki kolorek bylby najlepszy? tylko mnie zastanawia rozmiar czy byloby to dobre na mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agula co to znow za wiadomosc, kolejna nastolatka sie powiesila? szok :( zalamuja mnie takie wiesci....a wiadomo dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czeeeesc:) dzis ma dzien wyjazdowy, wiec bede pewnei dopiero wieczore, jade do rodzicow, do banku, z kompem i jeszcze pare innych spraw mamy na glowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcę kupić czarny szalik do tego płaszcza, tak, żeby nie odróżniał się pod ta szyją i taki wrzosowo-bakłażanowy, albo racej czarno-bakłazanowy...może być, nie? Do tych rękawiczków...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeść :D:D:D:D:D:D:D chciałam się tylko przywitac :D:D:D:D:D:D:D:D:D kurede, pijana jestem :D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D wypiłam szampana bez jednej lampi, gęba mi sie smoeje i chcałam sie z tej okazji przywitać :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na na na na
jaki tu spokój na na na na, nic się nie dzieje, na na na na ..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×