Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niesmialy____

Zakochałem się w kumpeli. Co robić?

Polecane posty

Gość niesmialy____

Niby taka tam sobie znajomośc, spacerki i tak dalej. Ale ja chyba wpadłem i to po uszy. Boję się :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czego
sie boisz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niesmialy____
Boję się po prostu przyszłosci. Dzisiaj byl taki moment ze chcialem ja pocalowac i sie przestraszylem a potem chcialem ja przytulic i tez sie przstraszylem. boje sie odzrzucenia i tego co przyszlosc przyniesie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przykro mi
:-( ona cie odrzuci:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niesmialy____
Pewnie tak.. ale skąd o tym wiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość soulseeker
Nie bój się. Nic nie stracisz jeśli zaryzykujesz. Pomyśl, że możecie być razem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czego
jak nie zaryzykujesz to sie nie dowiesz czy chce być z Tobą czy nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wspolczuje Ci ja bardzo chce byc kochana i kochac ale teraz zaczelam czesciej widywac sie z jednym kolega tez spacerki itp a on mi zaczal smsy z serduszkami slac i boje sie kolejnego spotkania bo ja niestety nic do niego nie czuje . Zycze Ci aby u was było innaczej . Na taka znajomosc nie ma recepty i schematu jednego . A moze jak sie ma 22 lata to juz nie powinnam liczyc ze bede cos czula i wiedziala ze to ten jeden??moze to tylko nastolatki czuja ? Bo ja niestety juz nie i to dlugo :9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehe ale wy lykacie
to zacznij dzialac. ja bym na spacerki z chlopakiem ktory mnie nie interesuje nie chodzila. ona pierwsza z inicjatywa nie wyjdzie. zareczam. zrob cos bo ci zycie przejdzie kolo nosa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehe ale wy lykacie
a bedziesz odrzucony jeszcze kilka razy w zyciu. ja juz przeszlam z 10 odrzucen:) i nie jest to takie straszne! przynajmniej nie ebdziesz myslal co by bylo gdyby... dzialaj, moze dziewczyna nocami spac nie moze myslac o tobie a ty sie ociagasz. powodzenia i dzialaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czego
Jeśli chodzi z Tobą na spacerki tzn, że przynajmniej Cie lubi a może więcej niż lubi. Jak zaryzykujesz to sie dowiesz ale wiedz, że ona może sie wystraszyć..sam decyduj, powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czego
hehe ma racje potem bedziesz myślał "co by było gdyby" i pewnie żałował, ze brakło Ci odwagi a mogło byc tak cudownie...a że boisz sie odrzucenia to normalne ja tez sie boje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muszkieter
dlaczego nie działa mi internet? i dlaczego usunęli mi topiczek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehe ale wy lykacie
kto nie ryzykuje ten nie je. tomeczek napisal przestan sie z nia widywac. i co? bedzie tak uciekal? trzeba cos zrobic i pomoc szczesciu. nie mowie zeby jej milosc wyznawal ale sprobowal sie do niej zblizyc. jesli ona cos do niego czuje, on chodzi z nia na spacerki i nie robi kompletnie nic t odziewczyna pomysli... aha nie interesje go. dobra rada starej doswiadczonej kolezanki. sprobuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niesmialy____
No to super, snila mi sie dzisiaj. To teraz to juz w ogole koniec, nie uwolnie sie od niej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Su Ka
była naga w śnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niesmialy____
Akurat nie, wiesz? ubrana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poodnosze
no to dzialaj chlopak, zakochales sie:) gratulacje, czyz swiat nie jest piekny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niesmialy____
nie, i tak jej nie zdobęde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no co mozesz zrobic
Odpusc, nie warto mowie ci, zostaw te kobiety w spokoju, niech one same do ciebie przyjda co bedziesz sobie nimi glowe zawracal, one i tak twoje starania maja gdzies, maja swoje wyobrazenie o chlopaku swoich marzen i jak nie pasujesz do nich to twoja milosc bedzie dla ciebie twoja zguba. nie warto sie w to pakowac,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poodnosze
ale glupoty, ja kwililam o mojego kumpla dlugo dlugo, nic nie robilam bo myslalam ze on nie chce mnie. odwazyl sie w koncu i bylismy razem prawie rok. oboje od poczatku chcielismy siebie ale kazde z nas sie balo. msisz sie odwazyc jak nic z tego nie bedzie to swiat sie nie zawali, a pryznajmniej bedziesz w przyszlosci odwazniejszy, pewniejszy siebie bo pocwiczysz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niesmialy____
Może martw się o swoje życie, żebyś ty nie przegrał. Problem mojego zycia myśle ze możesz sobie spokojnie zdjąć z głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Latająca Brzoskwinia
jak się z nią prześpisz to już nie będzie Twoja kumpela i będziesz miał problem z głowy! Przemyśl to!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooo
Jasne, ze spróbuj Też zakochałam się w kumplu I z pewnością pierwsza z tym nie wyjdę. Ale gdyby on... :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laseczka_Ze_Wsi
oooo - a dajesz mu jakos znac ze sie zakochalas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooo
ktoś musi zaryzykować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×