Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kulawa_gazela

Kowbojki i dodatki

Polecane posty

Gość kulawa_gazela

Cześć, Tamtej zimy sprawiłam sobie jasno-brązowe, skórzane i ocieplane kowbojki. Przetrwały najgorsze mrozy, dobrze służyły. Muszą posłużyć jeszcze tej zimy, bo nie mogę sobie pozwolić na luksus wydawania tylu pieniędzy na kolejne buciki. Chciałabym jednak urozmaicić swój wygląd i zastanawiam się jaka torba (bardziej pojemna, do szkoły;) ) pasowałaby do moje butów i jaki płaszcz bądż kurtka zimowa? Moje kowbojki nie są szerokie w łydce, dlatego nie mogę w nie "upychać" spodni dlatego noszę je puszczone na buty. Ale chciałabym je pokazać i myślałam o mini jeansowej spódniczce i do tego grubsze rajstopy, tylko jakiego koloru? Czy może mi ktoś doradzić, ew powklejać parę fotek? Byłabym wdzięczna! Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kulawa gazela
Naprawdę tak ciężko odpowiedzieć na moje pytanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skórzane skóropodobne spodnie
będą pasować najlepiej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mogą pasować
brązowe, ciemne rajstopy i mini taka jasnobrązowa, lub zielona, oliwkowa, sztruksowa. ŚLiczne widziałam oststnio w Jeans Club w Arkadii- piękny, gruby zamsz, fajny krój spódniczek i do tego sopczyste, ale jesienne kolory- pomarańcz, oliwka, musztarda, śliwka, bardzo ładne:) A torba pasuje duża no i przede wszystkim w podobnym kolorze jak buty, ale niekoniecznie tym samym. Tylko nie czarna. Może być tak samo jasna, albo brązowa. W jakimś naturalnym odcieniu skóry, zblizonym do butów, ale nie trochę, tylko albo odcień ten sam, albo wyraźnie inny;) żeby nie wyglądało, że chcaiałas dobrać, ale ci nie wyszło;) Kurtkę proponuję jakąś zieloną albo brązową, ewentualnie czarną, jeżeli torba nie będzie brązowa, tylko jaśniejsza;) I najlepiej taką do połwoy pupy, może być z paskiem w talii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ale ma rację
S-P-I-E-R-D-A-L-A-J:o A to, ze móiwsz o sobei "ma racę" jest tylko dowodem twoich zaburzeń:o Lepiej znajdź sobie laskę, która lubi w skórze czy nawet bez niej, zamiast walić konia przezd monitorem, pryszczaty gniocie:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzie co za poziom
kto tu wpuszcza takich ludzi! kazdy ma prawo do wypowiedzi NA TEMAT - ostatnia wypowiedz nie jest związana z tematem (to wasza prywatna sprawa zy sie lubicie czy niE) ale TEN KTOS - WYPOWIADA SIE NA TEMAT w PRZECIWNIENSTWIE DO CIEBIe !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeansy mozesz przecież podwiną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mogą pasować --> dzięki:) możesz mi podac namiary na sklep, w którym widziałaś te spódniczki? Czy ciemna sliwka, pasowałaby do ciemnego bądź jasnego brązu? Nie mam wyobraźni, a mam ochotę na sweterek w takim kolorze..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość super ta laska na fotce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×