Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jazdeczka

Dziewczyny palicie?

Polecane posty

ja nie palilam. Ale nie palilam nigdy w zyciu. tz raz- sprobowalam- po calym dniu wysilku, bez jedzenia. Cala noc wymiotowalam:) wiec nigdy wiecej nie wzielam papierosa:) mialam wtedy z 17 lat. A co do palenie - niepopieram ytym bardziej w ciazy i po urodzeniu. moja sasiadka pali ma 20 mc dziecko Ale jest na tykle fajna oi domyslna ze nigdy w obecnosci mojej i mojego synka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przed planowaniem ciaży paliłam jak smok.Kiedy pojdeliśmy decyzje o dziecku to odrazu postanowiłam decyzje że nie będe truć swojego malucha.W chwili obecnej nie pale 2,5 roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wehhet
ja mam mózg, używam go więc nie palę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 11111111
nigdy nie paliłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety palilam, nie wiedzac ze jestem w ciazy, ale rzucilam momentalnie po potwierdzeniu ze nosze pod srecem dzieciatko bylo bardzo ciezko, bo ciaza byla nieoczekiwana i w zwiazku z tym na poczatku bylo bardzo duzo emocji zwiazanych z odmiennym stanem na szczescie pokonalam kryzys i nie pale juz prawie 5 miesiecy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja mama będąc ze mną w ciąży bardzo dużo paliła i to przez całą ciążę. Ja urodziłam się zdrowo, prawidłowo się rozwijałam, teraz też nic mi nie dolega. Taka sama sytuacja była z moją siostrą- mama nie rzuciła palenia, paliła nadal, a siostra również jest zdrowa. Zdaję sobie sprawę, że moja mama miała więcej szczęścia niż rozumu, ale dobrze, że papierosy nie wywarły na zdrowie moje i mojej siostry żadnego wpływu. Ja brzydzę się papierosów, nigdy nie spróbowałam ani nie mam zamiaru:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×