Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Carrie 2222

Dlaczego 30-letni facet nie chce się wiązać???

Polecane posty

Gość Carrie 2222

Spotykamy się od ok.2 m-cy,całkiem nieźle się układa między nami,jestem nim całkowicie zauroczona ,problem w tym ,że on twierdzi ,że nie jest stworzony do związku i nie planuje nic poważnego.Czy ktoś mi wytłumaczy dlaczego 30 letni facet nie ma zamiaru się wiązać,nie mówię o małżeństwie,tylko o normalnym związku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo mu jest tak dobrze!!! nie musi sie nikomu tlumaczyc nikt nie ma do niego pretensji,nikt mu nic nie zarzuci,bo nie ma takiego prawa,bo nie ma obowiazkow,bo nie musi cic robic,bo.....itd itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widocznienie jest zauroczony
tak jak ty i traktuje cię jak cos przelotnego bo mu tak wygodniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widocznie nie jest zauroczony
:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faceci to tchorze boja sie zwazkow,kobiety sa teraz wyzwolone i nie dadza sobie w kasze dmuchac.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faceci to tchorze boja sie zwazkow,kobiety sa teraz wyzwolone i nie dadza sobie w kasze dmuchac.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmm..dlaczego..
hmm..a ja nie chce sie wiazac..bo nie lubie, gdy kobieta ma ciagle pretensje...i jest przezazdrosnica! :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wspolczucia!!! ze trafiales na zazdrosnice.moi faceci nie byli zazdrosni i wicewersa.tak jest latwiej i prosciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmm..dlaczego..
julietta- a pewnie, ze mialas lepiej...mi bylo z taka ciezko..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest gejem moze
albo lubi młode ciałka:) mam takiego znajomego umawia się z nastolatkami ale tylko pare razy ,nigdy sie nie angazauje bo kiedyś go jedna tak zraniłą że się zatrzymał i tylko tak działą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm..dlaczego...Od razu jak poznajesz dziewczyne to mow prosto z mostu i szczerze o co ci chodzi albo to zaakceptuje albo nie zazdrosc i tzrzymanie na smyczy jest zle i prowadzi do wieeelu konfliktow i klotni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmm..dlaczego..
julietta - mialem toksyczny zwiazek..zakonczyl sie leczeniem prochami...dziewczyna miala wybujala fantazje...i byla chorobliwie zazdrosna..z tym nie mozna zyc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MX
Przecież po dwóch miesiącach znajomości nie będzie mówił o poważnym związku na stałe, nawet się dokładnie nie znacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedyś RER
Wielu 30-latkom płci męskiej się wydaje, że wciąż są młodzi, jeszcze mają wybór i swobodę, i baardzo dużo czasu przed sobą. Często się mylą :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm..dlaczego.. wspolczucia ,ze tez takie glupie baby sie trafiaja,same sobie wiaza smycz na szyi!!!a faceci i tak szybciej czy pozniej uciekna to nieuniknione i sprawdzone na 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmm..dlaczego..
MOVERING_ dokładnie! Zgadzam sie z Tobą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmm..dlaczego..
jest wiele takich przypadkow..mysle, ze prawdziwa milosc rodzi sie jedna na sto..moze wiecej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ot tyle
Powiem tak: jakby faceci wchodzili w związek z kobietami z którymi chcieli by sie ożenić jakby kobiety wchodziły w zwiazek z facetami za których chciałyby wyjśc za mąż... to nie było by problemów takich, ze się nie chca żenić... a jak ludzie wchodzą w związki po to zeby kogos mieć, zeby nie byc samemu, albo dla seksu, albo dla wygody itp. to te relacje są chore i dlatego czesto po latach wszystko się rozpada, no bo nie ma co scalac tego Movering, tak pewnie było w przypadku twoich znajomych,sama znam mnóstwo takich pseudozwiazków ale znam i takie oparte na solidnych podstawach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ot tyle
Filozofia mogła by byc następująca : wchodze w związek tylko z kobieta która mogłaby byc moją żoną, z która chciałbym się ożenić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój mąż
Jak go poznałam mówił to samo,gdy rozluźniłam nieco naszą znajomość sam zaczął za mną biegać,jesteśmy razem 20 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo dla kobiety
zlapanie faceta przed 30tka to koniecznosc jak widze po postach a dla faceta niekoniecznie :P i nie martwi mnie to ze jest za pozno ..za pozno na co mianowicie heheh ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ot tyle
Bo dla kobiety: Dla mężczyzn tez bije zegar biologiczny tylko tego nie widac, jakość nasienia znaczne się pogarasza ( uszkodzenia i zwyrodnienia kodu DNA w plamnikach) i po stronie mężczyzny też jest ryzyko że u potomka wystąpi jakaś wada, no chyba że ktos nie chce w ogole nigdy miec dzieci ale to i w takim przypadku kobietę tez nic nie "goni"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja myslę, że jest już nazwijmy to po jakimś związku, który mu się nie udał. Do każdego następnego będzie podchodził bardzo ostrożnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo dla kobiety
do ot tyle : doskonale o tym wiem ale specjalnie nie ciagnie mnie do reprodukcji i przedluzania gatunku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×