Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość asia g

Za duży penis...

Polecane posty

Gość asia g

moj facet ma bardzo duzego penisa, nie tyle długiego co szerokiego, okragło zakończonego...i mamy problem z tym zeby we mnie wszedł, nawet jak jestem skrajnie podniecona i rozciągnieta...udaje sie czasem na jezdzca, ale ile mozna w jednej pozycji....moze znacie jakies techniki, pozycje, zeby nam sie udawało czesciej.....dzieki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia g
serio pytam, nie miałam nigdy takiego problmu i on też nie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trener
nie ma co sie piescic,to sie musi zmiescic :) musicie czesto sie kochac, jakies zele poslizgowe stosujcie. Rozciągniesz się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolipop999999
lubrykanty.... i na pieska.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie penis to baleron

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja miła
upewnij sie ze to jego penis a nie kielbasa krakowska, nawiasem mowiac moj sasiad kiedys oszukiwal swoja zone uzywajacc wlasnie kielbasy krakowskiej ... ale spryciula po 2 latach sie skapnela i obciela mu fujare przy najblizszej okazji ...teraz jest juz zdany tylko na to co znajdzie u rzeznika ( ostatnio probowal chyba ozorkow) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nico
Czytałem kiedyś że małżenistwo po kilku latach znalazło sie u seksuologa. Nie mogła biedaczkazajść w ciąże. No i okazało się że facet zamiast w pochwę wsadzał w cewkę moczwa. Może tobie tez tam wsadza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nico
ale jestem poje.b :o jutro ide do szkoły i zapytam pani od biologii co to cewka moczowa :o:o:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×