Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marta_zg

jak sie ubrac na slub

Polecane posty

Gość marta_zg

czesc Dziewczyny! jak sie stosownie i elegancko ubrac na slub i wesele? czy stosowna jest bezowa garsonka(zakiet i spodniczka midi) z dodatkami koronki z delikatna brzoskwiniowa bluzeczka ze stojka? ostatnio widzialam jakis slub i jedna z zaproszonych pan miala na sobie bardzo obcisly gorset i spodniczke, w kolorze bardzo odwaznym - czern i bordo, wydaje mi sie ze takie stroje sa raczej stosowne na bal karnawalowy a nie na takie uroczystosci? czy moge tez zalozyc bezowa garsonke z bluzeczka ecru (nie wiem w jakim kolorze bedzie suknia panny mlodej).Bedzie mi milo gdy podzielicie sie ze mna swoja opinia i doswiadczeniami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej hop
ja bylam ostanio na dwoch weselach i powiem Ci ze kazdy ubiera sie jak chce i w co ma.sa i dlugie suknie balowe z gorsetem i szalem, sa tez skromne ubrnka i sa seksowne sukieneczki mini najlepeij z brokatem:) a wiec ubierz sie jak chcesz. napisz moze ile masz lat i gdzie to wesele- hotel restauracja remiza?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moim zdaniem to świetny
pomysł! Nie wiem, jak dokładnie wygląda ta garonka, ale ja mam 21 lat, no i nigdy, nigdy nie ubrałabym się na wesele w jakieś tam gorsety czy mini:o Myslę, że Twoje ubranie będzie eleganckie i efektowne. Ale może pomyśl o jakimś ciemniejszym dodatku???? Ja mam np. jasną karnację, jestem bardzo blada i żeby nie zginąć w takiej jasnej garsonce założyłabym pod spód jakąś satynową albo jedwabną koszulkę w kolorze ciemnego brązu. Myślę, że taka zwykła, prosta nawet koszula, rozpinana na guziczki, albo na ramiączkach, ale właśnie z jedwabiu lub satyny to bardzo wieczorowy, ale nadal elegancki dodatek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta_zg
wiosen licze sobie juz ponad 20 ;) nie wiem gdzie bedzie przyjecie bo jestem zaproszona jako osoba towarzyszaca ;) ja natomiast jestem brunetka z ciemna karnacja. ciemniejsza bluzeczka pewnie takze pasuje do jasnej garsonki, tylko ja staram sie zakladac jasniejsze bo ciemniejsze gina na mnie ;) czy faktycznie jest taka roznorodnosc ubran na slubach i weselach hmmmmmm kiedy przyjecie jest skromniejsze nie wiem czy pasuja suknie balowe, wolalabym ubrac sie elegancko stosownie i bezpiecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to ubierz się tak jak
planujesz. Będzie bardzo ładnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta_zg
garsonka jest naprawde sliczna, ma dodatki koronki, nie jest to jakas sztywna garsonka z poliestru ;) bardzo delikatna. szukam w necie zdjecia ;) a co z bluzeczka ecru? bo taka juz mam, ale nie wiem czy bezpieczniej nie zakupic w jakims innym kolorze? myslalam o czyms takim: http://www.allegro.pl/item127961364__orsay_jesien_2006_hafty_wiazanie_nowa_.html tylko z krotszym rekawkiem ;) ale satyna to takze niezly pomysl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Byłam w tą sobotę na weselu i byłam w czarnych eleganckich spodniach do tego miałam kopertową elegancką bluzkę koszulową. Nie wyróżniałam wogóle, bo każdy był ubrany inaczej. Było kilka kobiet w spodniach, parę w zwiewnych sukienkach, garsonkach i tylko jedna w gorsecie. Tak naprawde nikt nie zwraca na to specjalnej uwagi. Ubierz się jak chcesz i baw się dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melamela
byłam na weselu w ostatnią sobotę i potwierzdam wypowiedzi moich poprzedniczek: ubierz się w to, w czym się dobrze będziesz czuła. moda weselna jest bardzo różna: od taftowych sukni i gorsetów, poprzez seksowne dekolty i mini, proste letnie sukienki, garsonki, po spodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _kaska__
dziekuje wszystkim za porady :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×