Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jak żyć

czy zostaje prostytucja?

Polecane posty

Gość hefka
to weź się za robotę i nie marudź babo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak żyć
znikam z tego forum , bo widzę,ze zaczyna się podszywactwo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krista
A w czym ty niby jestes lepsza od tysiecy innych kobiet ktore pracuja za grosze i nie narzekaja ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak żyć
Jeśli komuś odpowiada wegetacja, nie dyskutuję z tym, Osobiście chcę jeszcze spełnić jakieś marzenia w życiu, nawet tak przyziemne jak wymarzona wycieczka, Wszystkiemu nadrodze stą te pieniądze.Zeby wystartowac w jakimkolwiek kiedrunku nie da rady zaczynac od 0 na koncie. Uważam ,ze człowiek większączęsc zycia powinien się rozwijać. Nikt nie może mi kazac przed 30stką stanac w miejscu i tak do śmierci, Kobiet , ktore pracuja bez narzekania na grosze widać nie przeraża perspektywa cofania się w rozwoju. A mnie to cofanie, od kilku lat przytłacza, Jesli nei dokonam gwłatownego zwrotu nic się nie zmieni.Mój problem , polega na tym ,że chcę być lepsza.A jesli inne kobiety nie będą mialy takiej woli .nadal będa pośmiewiskiem Korwina-Mikke i innych wybitnych panów , które pobłazliwie i z ironią traktują nasz "podgatunek".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość menager
ja proponuje akwizycje,sama nie moglam znalezc pracy i bylam w ciezkiej sytuacji az trafilam do jednego z biur ds-logic w szczecinie sa chyba 3 i zaczelam zarabiac 100-200 dziennie sprzedajac perfumy na ulicy- teraz mam swoje biuro i zaradiam duzo duzo wiecej.nie musialam nigdzie wyjezdzac zeby zarabiac kilka tys w miesiac i mysle ze juz do konca zycia za granice bede wyjezdzac tylko na wycieczki,prostytucja tez aie nie musialam parac. u nas pieniadze masz codziennie i to spore mysle ze 100 dziennie min. powinna cie poratowac. zycze powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość visia
I co, żeby się dalej rozwijać postanowilaś zostać kurwą ? To ma byc rozwój ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krista
To poprostu nastepna niedouczona i placzliwa idiotka szukajaca usprawiedliwienia dla wlasnego lenistwa i glupoty. Chce byc lepsza i sie rozwijac wiec wymyslila ze zostanie prostytytka .. Zenada ... Do nauki!! Do roboty leniu !!! A jak chcesz byc dziwka to idz do burdelu, to tez ciezka praca ! Ale nie marudz nam tutaj na kobiecym forum jaki ciezki ten twoj los. Jest tu pare ciezko pracujacych kobiet z prawdziwymi problemami. Ty chcesz sie rozwijac ? Naprawde zenada ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skończyła technikum
budowlane i ona mówi, że chce się rozwijać. CO ZA GŁUPOTA< DO SZKOŁY!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak żyć
Widzę ,że dotknięte się panie poczuły, bo przypomnialam co o takich cicho siedzących jak mysz pod miotełką ciułaczkach każdego grosza myślą męzczyzni..Poza tym proponuję czytać ze zrozumieniem. Już w samym temacie zadalam pytanie "czy zostaje prostytucja?".Jesli uważacie inaczej , dlaczego nie ma konstruktywnego przykładu? Tu dziękuje pani, któa napisala o akwizycji,Mimo ,ze rózny się ma do tego stosunek ( ja niestety w tym zawodzie nie odnajdę sie) to przynajmniej dostałam sensowną odpowiedz jaką mam alternatywę. Do roboty? Na robotę straciłam kilka lat, i nie posunelam się dzieki temu do przodu. Gdyby nie koniecznosci zarabiania na przezycie moglabym ten czas poswiecic chocby na studia, a potem startowac z lepszej pozycji w życie zawodowe.Dlatego ja nie krytkuję dziewczyn, ktore jako studentki dorabiaja sobie prostytucją. Przejdą przez ten ciezki okres ,a potem im to w życiu zapunktuje. A ja tymczasem z pozycji nic nie mającej robotnicy będe się chełpic cnotliwością?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krista
mamy czytac ze zrozumieniem ? To przeczytaj siebie jeszcze raz co sama napisalas: "Nie chce tego robić na stale, Chce mieć tylko troche pieniedzy by przetrzymac kolejny miesiąc.Napiszcie, jesli miałyscie takie doswiadczenia, albo znacie kogos bliskiego kto tego spróbowal, Nie chce moralizowania, bo tego typu gadki moge sobie wyobrazić." Wiec nie kryguj sie teraz na niewiniatko, nie zapieraj ze chcialas byc dziwka, i z etylko szukalas "konstruktywnych" opinii i nie obrazaj naszej inteligencji. Bo wiesz, my nie wszystkie jestesmy takie glupiutkie jak ty. Niiektore z nas najpierw dlugo i pilnie sie uczyly a potem ciezko pracowaly zeby do czegos dojsc w zyciu... O czym ty w ogole piszesz dziewczyno ?? Ja nie jestem zadna cicho siedzaca ciulaczka. Mam wlasny dobrze prosperujacy biznes w ktorym zatrudniam pracownikow obojga plci bez zadnej dyskryminacji i tylko na podstawie tego co soba prezentuja. Przestan wiec z tymi swoimi bredniami. Jestes w ogole jakas niekoherentna i beznadziejna, i nie dziwie sie ze nikt ci nie chce dac jakiejkolwiek sensownej pracy. Zademonstrowalas nam tutaj swoje placzliwe nastawienie do zycia, i ja w mojej firmie nigdy nie zatrudnilabym kogos takiego jak ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak żyć
może dołaczysz do trójkąta?zawsze raźniej we dwoje, a ja czekam na oferty, amator7@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krista
Idz sie leczyc dziewczyno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wikaa
jak zyc ---> Witaj,rozumiem Cię,co przeżywasz. Pytalas czy ktos dzieki prostytucji ustabilizowal sie finansowo? Nie boje sie przyznac tylko dlatego ze jestem tu anonimowa. Pracuje od 2 miesiecy w Londynie jako dziewczyna do towarzystwa,tygodniowe zarobki to ok. 6000-7000tys. dzieki temu mam pieniadze na studia,na kursy jezykowe i inne potrzebne mi rzeczy ktore napewno przydadza mi sie w przyszlosci. Wiem ze to trudna decyzja,jesli jednak sie zdecydujesz prosze daj mi znac. Pozdrawiam Cię serdecznie,Wiktoria

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie otrzymalas oferte pracy :( to przykre pamietaj ze bardzo trudno wyjsc z tego srodowiska, nalezy wyzbyc sie wszelkich zasad moralnych, charakter pozostaje wypqaczony na cale zycie..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ode mnie oferty pracy raczej nie otrzyma ... Musi chyba pouczyc sie najpierw troche marketingu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak wiec nie ma wyboru .. bedzie musiala sie natyrac w Londynie za te 7000 na tydzien ... (ciekawe czego ? jenow moze ? :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trochę mi głupio
Teraz macie perełkę - jestem facetem "jak żyć" i dziś odkryłem jej zamiary choć już wczesniej podejrzewałem ją o takie "pomysły na życie" . Oczywiście dziś jestem już byłym bo nie mam ochoty żyć z dziwką . Jeśli znalazła się jakaś idiotka lub idiota myślący że to sytuacja życiowa zmusiła "jak żyć"do prostytucji i ktokolwiek lituje sie nad jej losem to dla waszej wiadomości podam że od kilku miesięcy bylismy razem i chleba nam nie brakowało . Obecnie jesteśmy za granica gdzie mam jak mi się wydaje dobra pracę i nie narzekam na brak kasy a skąpcem tez nie jestem więc nie próbujcie wjeżdżać na mnie z tej strony . Nie jestem tylko w stanie zrozumieć co trzeba mieć w głowie żeby wpaśc na taki pomysł .Co do braku zajęc i pieniędzy dla "jak żyć" to na propozycje załatwienia jej tu pracy(nie mam z tym problemu) odpowiedziała że "nie będzie pracowała w nie swoim kraju(patriotka???-lepiej robić lody starszym gościom widocznie bo to będa Polacy) Pozdrawiam wszystkie dziwki ,nara...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trochę mi głupio
Aha - jak są chętni na sponsoring to "jak żyć" ma 27 lat...miłych wrażeń życzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o matko .. toż to dno
ta dziewczyna faktycznie jakaś mętna jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potępienie
nie mętna tylko zmącona raczej.. i w ogóle to jakaś mitomanka chyba jest.. pewnie sama się wpisala za swojego chlopaka .. beznadzieja ..................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×