Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jooooooola

zdradził mnie na moich oczach

Polecane posty

Gość jooooooola

pojechałam do niego do domu, bo dziwnie gadał ze mną przez tel. i co? przez okno widziałm jak na kanapie całował się z inną. Waliłam w drzwi, ale mi nie otworzył. Wrzeszczałam jak najęta, a oni poszli w najlepsze do sypialni. Wysłałam setki smsów, e maili. Załamna jestem to mało powiedziane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jest już koniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety mialam tak samo,tylko ze on zdradzil mnie z kolezanka-od razu zerwalam.... Teraz mam mojego jedynego mężusia, który nigdy by mi tak nie zrobił.Kocham go./../

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bzyk Bzyk
placz, kop, wyj, itd itp NIC NA TO NIE PRADZISZ STALO SIE !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bzyk Bzyk
kurwa nie przeklinajcie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mezus Mirellki
chetnie pozam jakoms milom nastolatke - moge jej postawic pizze w zamian za postawienie mojego maszciku, moja zona jest beznadziejna w lozku, nieregularnie sie myja i jest bardzo prosta i naiwna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mezusia Mirelki
to ja wypierdol z chaty :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mezus Mirellki
kiedy ją lubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ertyery
jooola, przynajmniej nie musisz mieć żadnych wątpliwości, nawet nie myśl o tym draniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mezus Mirellki
to by bylo najlatwiejsze rozwiazanie, ale ona jest tak przeslodko naiwna, ze nie moge jej tego zrobic - pozatym nic nie umie i nie poradzi sobie w życiu (cholera i mieszkamy w jej mieszkaniu), wypisuje takie bzdety na forum, ze nigdy jej nie zdradze i takie tam - oczywiscie, ze ja puszczam kantem od wielu lat - ale poco robic odrazu afere, niech zyje w nieswiadomosci, ja mam przynajmniej obiad ugotowany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mezus Mirellki niewiem kim jestes ale moj maz nie ma w pracy komputera i napewno by nie napisal takiego swinstwa:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leopold Snopecki
Zapomniałem dodać, że w erewańskiej informacji turystycznej (nowo otwarta, dobrze wyposażona, średnio zorientowana ale bardzo życzliwa obsługa, niedaleko placu Republiki) powiedziano mi, że nie ma żadnych hoteli w Yegegnadzor i muszę pojechać do Vayku. Tak też zrobiłem. Podróż trwała kilka długich godzin straszliwie zapchanym i „nieco” zakurzonym autobusem, choc w wyborowej „rodzinnej” atmosferze. Po drodze miałem też nieprzewidziany postój, kiedy zaczęło palić się koło i należało je ugasić. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mezus Mirellki
a nie mówiełem, ze jest naiwna - to słodkie :) ja nie mam kompa, ale wlasnie jestem z pewna studentka i zapinam ja od tylu na co ty nigdy sie nie chcialas zgodzic - i ona mi pokazala to forum, zobaczylem co wypisujesz i tak sie razem z Anetka śmiejemy - taka stara dupa, a taka glupia... no ale nic sie nie martw - beda w domu jak zwykle po pracy, rob obiad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eheheheheheh...
a co to jest "smyczenie bizona" ? z takim tekstem to sie jeszcze nie spotkałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jooooooola
KTOŚ SIĘ PODSZYWA PO MÓJ NICK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smyczenie bizona
inaczej polerowanie na błysk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mezus Mirellki podaj mi swoje imie a uwierze ze to ty... napewno by nie zapinal nikogo od tylu bo jesli jestem jego zona to on mnie zapina codziennie i w dupe tez mu daje...jestem jedyna w swoim rodzaju i napewno mnie nie zamieni na inna... a poza tym jakie swieto wczoraj bylo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jooooooola
LUDZIE O CZYM WY PISZECIE????????????????PO CO TO FORUM< PO CO TEMATY, KIEDY WY NIE POTRAFICIE NAWET SŁOWEM POMÓC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mezus Mirellki
a jak ci pomoc - jestes poprostu kolejna naiwna idiotka, jak moja zona... zrobilas z siebie totalna kretynka dobijajac sie do drzwi - gosc cie totalnie olal i napewno mu na tobie nie zalezy skoro tak zrobil, a ty co chcesz dalej... poprostu o nim zapomnij i przestan sie tu upokarzac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mezus Mirellki
to był głupi chooj i nie warto za nim tęsknić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ech....ech....
jola, ale jedyne chyba rozsądne rozwiązanie w tej sytuacji - to nie spotykaj sie z nim. Nie zgadzaj sie na żadną rozmowę bo Ci namiesza w głowie. Widziałaś zdradę na własne oczy więc o czym tu jeszcze rozmawiać??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olej gnoja to jakis burak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mezus Mirellki nawet nie wiesz jak mam na imie bo caly czas piszesz moja zona:))) ale beka... joooola zaufaj sobie i skończ z nim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HE HE HE
daj mu wolność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja Ci mówię
nie zniżaj się do poziomu świni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HE HE HE
Jasne On jest taki dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×