Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tamaraxx22

co myslicie o firmie Butik?

Polecane posty

Gość marakuja
kurtka bardzo wdzieczna, do sportowych rzeczy super! Moze troche mi sie juz przejadly te hafty, co nie zmienia faktu ze jest po prostu ladna, pozdr.!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ertyery
ja mam tylko jedną rzecz tej marki, za to ukochaną, to elastyczny, słodki t-shirt z napisem jest b.OK, dobrze wykończony, nie defasonuje się, nie traci koloru w praniu, z napisem nie dzieje się nic dziwnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość generalnie uważam
ten sklep dla nastolatek, ale upolowałam w nim moja ukochana bluzkę i to za 19zł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam z tamtad 2 bluzeczki niestety jedna sie szybko sprala ale z 2 jest wszystko oka a mam ja ponad rok:) co do kurtki to dla mnie srednia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurteczka ladna ale ta jasna. Bez sportowych kieszeni i długośc jest w porzadku. NIe przeziębisz nerek;) W butiku kupowałam kilka bluzeczek, w których teraz chodzę w lecie (skurzczyły się w praniu) albo po domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam 1 bluzke kupiona w sklepie- jest swiaetnia, czarna i kolor sie ani troche nie spral i do tego 3-4 mam kupione w internecie. szybka przesylka, tanio. POLECAM GORACO!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajne ubrania tam sa
nie wszystkie, bo jednak wiekszosc to dajace po oczach ciuchy dla nastolatek, ale to co sobie tam kupilam to dobre jakosciowo rzeczy, i tanie - bluzki sa tam zazwyczaj za 20 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a dlaczego
a co wam odbiło żeby temat sprzed roku wyciągać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roksanaaaaa
a torba mickey mause podoba sie wam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo mi sie podobaja rozne rzeczy z tego sklepu jeszcze nie mam rzadnej ale planuje tam cos kupic tylko nie wiem na co sie zdecydowac nie wiem czy nie jestm za stara np na bluze z wielka miki na plecach jak myslicie w sumie ba bardzo on mi sie podoba ...mam 19 lat to chyba juz nie bardzo taka bluza nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo. widzę caTch, że mamy podobne gusta, bo wiem o którą bluzę Ci chodzi :P mi też się ona strasznie podoba, a zwłaszcza żólciutka! ale też zastanawiam sie nad jej kupnem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurczę dziewczyny, nie mieszkam w jakies dziurze a w życiu o takim sklepie nie słyszałam:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym chcial siwa bo zoltego mam za duzo madelajn------------->i co skusisz sie na ta bluze bo ja chyba mimo wszystko tak:) a ile masz latek jak moge wiedziec??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalezy jaki macie styl
ubierania :) zreszta powiem Wam dziewczyny ja mam bluzke z miki wprawdzie nie tej firmy a mam hmm 24 a prawie juz 25 lat;) fajne jeansy do tego i nikt ni nie zarzucil ze za stara jestem do takiej bluzki ;) a co do tematu topiku hmm nic nie kupilam nigdy tej firmy bo jakos nie wydaje mi sie to dobrej jakosci;/ ale wiem ze dres sie strasznie rozciaga ( kolezanka ma) ale np druga kolezanka ma z tego sklepu bluzeczke rok juz i nic sie nie stalo z nia w praniu a duzo w niej chodzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
caTch--jeśli chodzi o wiek to zbliżony do Twojego :) a na bluzę się skuszę raczej, bo ile razy tam nie wchodzę to zawsze z moją koleżanką się nią zachwycamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×