Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mkk

zapalenie pęcherza w ciązy?

Polecane posty

Gość mkk

czy ktoras z was to przechodzila?i co radzil wam lekarz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam. Leczenie lekkim antybiotykiem po badaniu jaka bakteria je wywołała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mkk
mi najpierw wyzszly podwyzszone leukocyty w moczu i bakterie,,,,a teraz nie mam leukocytow moczu, tylko zostaly bakterie,,i leukocyty pojawily sie w krwi,,,czyli dalej jest jakeis zapalenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mkk
czy nie powinnam zrobic jakis badan na posiew moczu, a nie tylko ogolne badanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli masz w moczu bakterie, to jak najbardziej zrób posiew. Wiadomo wtedy jaka to baktria i wówczas lekarz może przepisać odpowiedni antybiotyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mkk
tez tak myslalam, ale on tego nie zalecil...kurde zdenerwowalam juz sie,,,dzis ide do niego, to zobaczymy co powie,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli znów nie zaleci to na twoim miejscu zrobiłabym to badanie na własną rękę. W ciąży nie powinno sie bagatelizować zadnej infekcji. Ja przez to mam teraz chorą nerkę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też radze zrobic posiew plus antybiogram na wlasna reke albo zapytaj o to lekarza. Ja przy bakteriach w moczu - wyszły w badaniu ogólnym brałam furaginum, ale sama zrobilam zaraz posiew. W miedzy czasie dostałam ostrej infekcji i rzuciło mi sie to cholerstwo na nerke.Teraz jestem po kuracji antybiotykiem z pecherzem ok , ale z nerka walcze dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie ja miałam tak samo jak Paprotka. Antybiotyk brałam Augmentin. potem 2 tygodnie Furaginum, a teraz profilaktycznie do końca ciąży Urosept. Niestety wodonercze dalej bez zmian..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam z kolei jakis zastój na nerce, raz ma to 3 cm raz mniej. Lekarz sam nie wie od czego, bakterii juz nie mam, prawdopodobnie jakis kamień. Wczesniej zero problemów z nerkami. Najgorzej jak zaczyna pobolewac, promieniuje mi to wtedy na cała prawa strone i boje sie zeby skurczy nie dostać. Mam duzo pić i czekac az samo zejdzie.Ot i cała diagnoza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale Paprotka - jestes w ciaży? Bo ja mam też zastój. 2 razy w szpitalu przez kolke nerki. Lekarze mówią, że przez to że macica urosła i uciska. Przejdzie dopiero po porodzie. Trzeba sie uzbroić w cierpliwość i pilnować tylko żeby w moczu bakterii nie było. Urosept i pić dużo płynów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja brałam przez 5 dni antybiotyk Amotaks i teraz łykam żurawine w kapsułach Vitabutin, lub takie z Herbapolu i póki co mam spokój:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem w 23 tygodniu. No to mamy to samo. Ty przynajmniej na końcówce:) a ja odliczam tygodnie do 24 stycznia 2007. Odpukac od 3 dni mnie nie bolała.Staram się pić dużo, mam nawet pozwolenie na piwko od czasu do czasu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×