Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

fod

co kupić chłopakowi na rocznicę drugą?

Polecane posty

Gość ada

Zrób dla was taki wspólny prezent i wykup wczesniej przejazdy sportowymi samochodami po torze. W dniu waszego swieta nic mu nie mow i zabierz go na tor a tam wspólnie spedzice dzien na torze pelen emocji,bedziecie mogli sprawdic sie w takich szybkich samochodach i je przetestowac. Fajna zabawa szczególnie da facetów 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamondo

Hmm... poduszka z Empik Foto? Mała kasa, a powinno to być dosyć praktyczne, koszt niewielki. A z innych rzeczy? Myślę, że nawet jakiś tam kubek ze zdjęciem powinien się całkiem fajnie sprawdzić. Nie szukaj wymyślnych prezentów, tylko takich, które na pewno będą wykorzystane. Możesz wymyślać, ale co z tego, skoro to nigdy nie zostanie wykorzystane? Szkoda zdrowia i czasu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim rocznica to nie jest jego święto, ani twoje tylko wasze wspólne. Ja z swoją dziewczyną ustaliłem, że zawsze gdzieś razem wyjeżdżamy na weekend w okolicach rocznicy i ten wyjazd idzie z wspólnych pieniędzy - robimy prezent dla siebie razem, a nie każde osobno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolk

Zegarek jest zawsze dobrym pomysłem 🙂 ja polecam firmę volantis - niedroga a porządna 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bon na ciebie bedzie zachw

 

 bon na ciebie bedzie zachwycony moj mnie wzial na stole...

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×