Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bambulinka

No to sobie pogadajmy

Polecane posty

Gość bambulinka

Proponuję żebyście kobietki wpisywały tu najwazniejsze i dziwne objawy waszych ciąż i co w wyniku tego sie urodziło:chłopiec czy dziewczynka.Np.jak się ma ochotę na kwaśne lub ładnieje się w ciąży,to rodzi się chłopiec.Niby takie tam głupotki,ale mnie interesują:)Sama niedługo rodzę,a z usg nie mogą zobaczyć jaka płeć,bo dzidzi sie niby zakryła.Więc pytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bambulinka
Elllo.Czy nikt nie chce się wypowiedzieć na ten temat???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wyglądam b.ładnie (wg innych) i chociaż twierdziłam, że będę mieć brzydką córeczkę to będę mieć syna (czy pięknego - nie wiem) :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bambulinka
Ja też według innych ładnie wyglądam.Do tego mam mały brzuszek i wole kwasne niż słodkie.To podobno na chlopaka rokuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też bedę mieć chłopczyka, miałam takie przeczucie od początku:) W ciąży może wybitnie nie wypiękniałam;) ale też nie zbrzydłam i na tej podstawie babcia mi przepowiadała syna, jako że córka ponoć mamie urode odbiera. Może się i sprawdza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzdury
Mnie ciąża od początku bardzo służyła. Cera wypiękniała, włosy lśniące, błyszczące paznokcie i wo góle, wiele osób mnie zaczepiało mówiąc, ze bardzo ładnie mi " z ciążą" i w ciąży. I urodziłam córeczkę. Zresztą w opinii innych bardzo ładną ( bo w mojej to wiadomo, że cud :) ) WIęc jak widać, ani nie pięknieje się na syna, ani córka mamie urody nie odbiera :) A zachcianek nie maiła żadnych. Ani na słodkie, ani na kwaśne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma reguł, moim zdaniem również to są jakieś dziwne przesądy i tyle. Choć ktoś może w to wierzyć jak chce. Ja mam córcie, w ciąży czułam się dobrze super włosy i dopiero w 8-9 miesiącu było widac ogromniasty brzuch przed nie bardzo, teraz znów jestem w ciąży jutro ide do lekarza na 100% potwierdzenie, testu ciążowego :) ŻyzcęCi abyś i Ty i Twój dzidziuś byli piekni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam nigdy w żadne przesądy nie wierzyłam, ale: W pierwszej ciąży nieco zmieniła mi się twarz - głównie ze względu na opuchlizny, miałam ochotę na słodkie i sok pomarańczowy. Urodziłam córeczkę. Teraz jestem w 20 tyg. Na słodkie nie mam wcale ochoty, od soczków mnie odrzuciło, pijam gorzką herbatę, buzia ładna - a na usg między nózkami dziecka \"cóś\" się majta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serce matki do 8. miesiąca czuło, ze będzie córa. Ciągle słodkie jadłam, dużo więc tyłam-w swoim przekonaniu (wbrew opinii innych, ale do dziś uważam, ze komplementowali mnie z uprzejmości) nie wyglądałam szałowo. Tobiasz ma już ponad rok i absolutnie dziewczynką nie jest. nie wierzę w te zabobony;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja rowniez nie wierze :) I ciaza - jedzona litrami zupa ogorkowa, dziwne jazdy smakowe, ani nie zbrzydlam ani nie wypieknialam po 9 m-cach urodzilam coreczke II ciaza - niepohamowany apetyt na slodycze, klopoty z cera, figura walenia urodzil sie piekny synek III ciaza - do 6 miesiaca ciazy zjadane codziennie ok 1kg ogorkow malosolnych!! dziwne jazdy smakowe w stylu-pizza margeritha jedzona ze sledziami salsa popijana kakao schodzi mi z bioder, wchodzi w brzuszek, cera w sumie poprawila sie (mam z natury bardzo problematyczna) ponoc ciaza sluzy mi i chyba tak jest bo sama to zauwazam (hihi alez duza doza samokrytyki) i oczekuje na coreczke!!! 100% corcia bo tak wykazaly badania prenatalne i za kazdym razem potwierdza to USG :) tak wiec, chyba nie ma reguly, ze zyglad swiadczy o plci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×