Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość namietny

szukam kobiety...

Polecane posty

Gość namietny

szukam dziewcyzny ktorej brakuje sexu... sadze ze wteyd sie zgramy, bez pytan, bez pierdol tylko jedno. mam 24 lata jestem wysokim i szczuplym brunetem brunetem 187cm z tego co sadze to rowniez przystojny, mam powodenie u kobiet ale jestem zapracowany i nie chce mi sie angazowac w jakies bzdury. Nie wazne czy masz meza czy kogos tam. Woj dolnoskaskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leć do burdelu
:P a poza tym tacy jak Ty bez problemu znajduja panny na jedna noc :P widac jakas niemota z Ciebie :O:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na wpół myśląca
no ładnie własnie o tym pomyślałam:) ale moje sumienie chyba tego nie przyjmie :) a bardzo sie z nim lubię i jestem do niego emocjonalnie przywiązana:) szkoda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość namietny
nie chce do burdelu, cche normalnej kobiety, nie prostytuki. Nie jedna potrzebuje faceta. Moge poderwac ale nie chce sie angazowac a z reguly tak bywa. i nie zadawjcie pytan, czemu, po co, wszystko napisalem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu jestem ja for you
zaspokoje twoje wszelkie potrzeby:classic_cool: to ja twoje marzenie,daj mi jeden znak bedę twój...Roman z Lubania😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i masz pecha koleś :) Zadajesz poważne pytanie, a tu zlewka. Wszyscy mocni tylko w gębie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość namiętny podaj swój mail
...lubię takich...swojego ci nie podam:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×