Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eugeniusz Oniegin

Mam problem i nie mogę sobie z nim poradzić

Polecane posty

Gość Eugeniusz Oniegin

mam fobie od urodzenia. jak poznaje dziewczyne zwracam duza uwage na zapach z ust oraz na ... zapach nog... nie lubie smrodu a przeciez kazdy z nas sie poci i kazdemu z nas czasami smierdza nogi tego nie potrafie ominac i mialem juz taka sytuacje ze dziewczyna do mnie przyszla i chyba troche sie spocila - w pokoju jej skarpetki dosc smierdzialy. dodam ze ona ma 23 lata wiec to nie dziecko mimo ze ona bardzo mi sie podoba to tym zniechecilem sie do niej. co robic ? trace w ten sposob na prawde fajne dziewczyny czy wam tez to przeszkadza tak bardzo ? co mam robic ? ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eugeniusz Oniegin
nikt mi nie pomoże ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic nie rób
a co masz robić:) ja tez lubię czystośc i tez mnie pewne rzeczy zniechęcają:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werf23regt
kompletnie nie rozumiem problemu A myślisz że inni ludzie to co? Lubią odór z czyjejś japy albo smród nóg? Dla mnie facet z nieświeżym oddechem jest skreślony absolutnie, nawet najpiękniejszy. Smrodom mówimy nie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wrom
Żadna fobia, ludzie powinni być czyści i pachnący, szczególnie kiedy idą do potencjalnego partnera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eugeniusz Oniegin
dobrze ze tak mowicie... myslalem ze jest cos nie tak ze mna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sennna
Tylko, że nogi śmierdzą gdy są zarażone grzybicą. A grzybicą zarażają sie osoby, które zbyt często myją nogi, bo nie mają naturalnej flory balteryjnej na skórze. Ale są na to leki. Poza tym grzybicą bardzo łatwo się zarazić w najczyściejszych miejscach, np. na basenie, w przymierzalni sklepu itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×