Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość adikada

dlaczego brodawki po karnieniu ciągną sie jak z gumy ?????

Polecane posty

Gość adikada

moja kolezanka karmiła dziecko dł.....1,5 roku i mały teraz nadal ciagnie ja za brodawki i sie nimi bawi, ale pomijajac to czy wy tez tak macie, ze piersi są jak z galarety nie sa wogole jedrne, a brodawki śa wystające wydojone i ciądną sie jak guma ....mozna je naciagnąć... wczoraj porównywałam swoje persi i jej (ja nie rodziłam jeszcze) i ja mam jedrne piersi, sutki twarde, a ona cyce jak zelatyna, brodawki miekkie, i wyciagniete i ciagną sie straszliwie,,,, powiedzcie szczerze, czy juz tak zostało wam ...i sie nie zmieniło ....poersi nie były juz nigdy takie jędrne jak przed karmieniem....przeraza mnie to piersi są jak galareta .....bez zadnej jedrnosci ....miekkie ...dobrze nze nie ma duzego biustu75b bo by miała jeszcze obwisłe !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adikada
mamy no prosze odpowiedzcie mi szczerze,,,pozdrawiam !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0 Rh minus
z głową masz chyba:D A Twoja kolezanka pewnie juz przed ciążą miała takie piersi.U mnie nic takiego nie zaobserwowałam.Sutki jak z żelaza,a jedrnosc jak przed ciążami!! Mam dwoje wykarmionych dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adikada
tutaj to lepiej o nic sie nie pytac bo zaraz cie zjadą jak trzeba, po to jest to forum, aby pytac, pytam poniewaz mnie to zdziwiło...a ty masz piersi ok....ciesz sie ale kazdy jest inny ....jedna kobieta ma po ciazy mały brzuch inna yglada jak by jeszcze nie urodziła podobnie jest z piersiam.....dlatego pytam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×