Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość julia-22

Co na wypadanie włosów, łupież, przetłuszczanie i wypryski??

Polecane posty

Gość julia-22

I jeszcze jeden temacik musialam załozyc bo nie radze juz sobie.. Chodzi o to ze wypadaja mi wlosy garsciami, mam łupież, zaczerwieniona skore glowy, do tego tłuste mam kilka godzin po umyciu i na twarzy wypryski a jednoczesnie łuszczaca sie sucha skore...co za paradoks..powinna byc tlusta jak jest z pryszczami..Bylam dzisiaj u dermatologa i szczerze mowiac brak mi slow..usiadlam powiedzialam to co tu napisalam a ona powiedziala tak: "Prosze przyjsc za 2 tyg i liczyc wlosy w tym czasie oraz stosowac szampon Kerium La Roche Posay" I tyle nawet nie zobaczyla tych wlosow ani skory kompletnie nic a ten szampon jest na łupiez tylko a co z wypadaniem? Gdybym ja miala te wlosy liczyc to by mi zajmowalo caly dzien tyle ich wypada. I nie zapisala mi nic do łykania zadnego preparatu wzmacniajacego wlosy. slyszalam ze Vitapil jest dobry ale nie wiem czy to prawda. Jutro ide do lekarza rodzinnego z wynikami badan bo mialam badana krew zeby ustalic przyczyne jednak ja mysle ze przyczyna to stres. Chociaz wyniki tez nie sa dobre. Mam za malo zelaza i kwasu foliowego..A rodzinny mi chyba nie zapisze nic na wlosy ja mam czekac kolejne 2 tyg?Nie wiem co robic jestem zestresowana..obzeram sie slodyczami i tyje...to wszystko ma wiec rowniez podloze psychiczne nawet byla m u psychoterapeuty i nigdy nie czulam sie gorzej po tamtej rozmowie..w ogole nie wiem co robic pewnie jestem oslabiona, egzaminy poprawkowe czekaja a ja bede moze jeszcze chorowac..za duzo tego wszystkiego poza tym gorzej niz teraz to jeszcze w swoim 22 letnim zyciu nie wygladalam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdsperowana
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość steel
Heh, z włosami to trudna sprawa.. moje też są tłuste, czasem skóra głowy trochę się łuszczy, swędzi, no i jeszcze kiedyś bardzo mi wypadały. Mnie akurat pomogła zmiana szamponu na łagodny, z małą ilością chemii, Seboradin lotion niger do wcierania w skórę głowy i H-pantoten do łykania. Osiągnęłam tyle, że włosy mniej wypadają, nie mam łupieżu i skóra tak nie swędzi. Ale przetłuszczają się nadal i niestety na to chyba nic nie da się poradzić, poza częstym myciem, oczywiście..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też mam ten problem. To znaczy obecnie wypadają mi włosy (może nie garściami, ale niestety jest ich naprawdę sporo...). Przez długi czas męczyłam się też z łupieżem, który co jakiś czas wracał... Jakoś sprawę załagodziłam, ale nie mam pewności, że znowu problem nie wróci. Szkoda, że dopiero teraz dowiedziałam się Urt-Oil. To jest taki preparat kosmetyczny, który można stosować przy takich kłopotach jak wypadanie włosów i łupież właśnie. Jeden ze składników to nafta oczyszczona, a ona z tego co się orientuję ma właściwości lecznicze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też mam ten problem. To znaczy obecnie wypadają mi włosy (może nie garściami, ale niestety jest ich naprawdę sporo...). Przez długi czas męczyłam się też z łupieżem, który co jakiś czas wracał... Jakoś sprawę załagodziłam, ale nie mam pewności, że znowu problem nie wróci. Szkoda, że dopiero teraz dowiedziałam się Urt-Oil. To jest taki preparat kosmetyczny, który można stosować przy takich kłopotach jak wypadanie włosów i łupież właśnie. Jeden ze składników to nafta oczyszczona, a ona z tego co się orientuję ma właściwości lecznicze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kachulica
najlepsze są najprostsze rozwiązania. Ja polecam szampony dla dzieci, a na łupież szczotke anti dandruff therapy z Donegala. Mnie pomoglo sądze ze Tobie również.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zatańczmy!
szampony dla dzieci są delikatniejsze, więc w ogólnej pielęgnacji wlosow powinny pomóc - ale raczej jako profilaktyka, nie sposób leczenia. Szczotka może być wspomagająco do wyczesywania lupieżu, ale myślę że bez dobrego leku się nie obejdzie. Ja bym się przeszła do apteki i spróbowała z Pirolamem - to jest szampon leczniczy, kombinacja paru leków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siuup
Dermatolog to mało odpowiednia osoba do takiego problemu, trafiłaś na takiego który nie ma w ogóle pojęcia co robi. Udaj się do trychologa to Ci szybciej pomoże niż taki dermatolog. Trycholog zrobi badania mikro kamerą i na tej podstawie będzie oceniał co się dzieje :) https://www.youtube.com/watch?v=dxU4g21YEuI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po pierwsze- zmień dermatologa. Po drugie przyczyn wypadania włosów jest wiele. Na łupież i zaczerwienioną skórę głowy szczerze polecam wcierki ziołowe, np. radical i podobne ( ale wybieraj ziołowe). Są też na wypadanie, ale akurat ja nie zauważyłam żadnej różnicy oprócz tego, że faktycznie poprawił mi się stan skóry głowy. Zaczerwienienia mogą byc skutkiem uczulenia na szampon lub odżywkę ( nakładaj ją od połowy długości włosów- rada mojej fryzjerki). U mnie wypadanie ma związek z tarczycą. warto wybrać się do endokrynologa, jeśli masz objawy niedoczynności lub hashimoto. Susz tylko chłodnym powietrzem, nie prostuj(!!!!), nie farbuj. Na wypryski dermatolog powinien zlecić odpowiednie leki, dlatego jeszcze raz powtarzam- zmień lekarza! Ja biorę Solgar. Myślę, że widzę poprawę:) Ale pamiętaj, ze jesli nie zaczniesz najpierw działać na przyczynę problemu żadne suplementy nie pomogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi pomogły tabletki na włosy i paznokcie -> na początku stosowała skrzypowitę, potem przerzuciłam się na falwit. No i płukanka octowa z malin od Yves Rocher. Z******ta spraw!! Bardzo nawilżyła mi włosy, wzmocniła i zrobiły się aksamitne :) Poza tym nie droga i zawsze można skorzystać z jakiejś promocji http://okazje.yves-rocher.pl/?cd=fbos&utm_source=kafeteria.pl&utm_medium=referral&utm_campaign=yvesrocher

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie też zaczęły wypadać włosy i mimo konsultacji endokrynologicznych i brania leków oraz stosowania różnych specyfików i szamponów(Dercos Vichy, Seboradin) na wypadanie włosów(Seboradin jest skuteczny, ale strasznie przetłuszczał mi włosy), nadal wypadanie się pogłębiało. Przez przypadek, jak byłam w Indiach, w jednej małej wiosce było "stoisko" z lokalnymi rzeczami i m.in. był olejek Citriodiora czyli z eukaliptusa cytrynowego, opisany jako specyfik na wypadnie włosów oraz siwienie. Do co drugiego mycia dodawałam 2-3 krople i włosy nie tylko, ze przestały wypadać, to też zaczęły odrastać. Zapasy hinduskie z czasem się skończyły i trzeba było coś kupić u nas - znalazłam nawet w dobrej cenie olejek na stronie EcoSpa. Włosy nadal mam dzięki niemu w bardzo dobrej kondycji. Polecam hinduską mądrość narodu !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja córka ostatnio miała okropne problemy z wypadaniem włosów.. Kupiłam jej dicofer i na razie jakby lepiej, córka bierze go od tygodnia i już zobaczyła różnicę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś WYPAD spamerska ściero!!! :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zmień dietę, od brzucha się wszystko zaczyna!! Polecam brać olej z wiesiołka i jeść więcej dań robionych na parze. Szybko zauważysz różnicę, grunt, by Ci się chciało. Dodatkowo sposoby z tej strony: https://wieczniemloda.com/przetluszczajace-sie-wlosy-tluste-wlosy-pielegnacja-przetluszczajacych-sie-wlosow-1623 Do tej pory nic mądrzejszego nie dało się wymyślić. A, no i kosmetyki bez SLS, najlepiej te dla dzieci przeplatane z Nizoralem. Na twarz maseczka z fasolki mung no i delikatne i żelowe kosmetyki. Możesz zmieszać je z olejem z pestek malin, działa genialnie na tłustą skórę. Posilę się znowu tą samą stroną (jedyna sensowna która pomogła mi zmienić myślenie o kosmetykach-zapychaczasz w dzisiejszym świecie szitu): https://wieczniemloda.com/maseczka-rozana-platki-rozy-sklep-12294 szukaj takich konsystencji jak na zdjęciu. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oope
Na wypadanie włosów i łupież to Elastabion Floslek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiisa
na zdrową skórę to przede wszystkim peelingi Efektmy, zdrowy sposób na uzyskanie nowej skóry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maksiora44
na łupież i na poprawę kondycji włosów i skóry głowy najlepiej sprawdził się dla mnie szampon Pirolam. kupiłam go w aptece i okazał się strzałem w dziesiątkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!! wypad ściery z tym spamem!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś sama miałam ogromny problem z wypadaniem włosów... znalazłam tego bloga: 

wlosomaniaczkapl.wordpress.com 

znalazłam tam specyfik do włosów dzięki któremu moje włosy całkowicie ożyły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×