Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anuleczkaa

Kobieca kobieta! jak wygląda?

Polecane posty

Gość anuleczkaa

Chciałabym zmienić mój styl, ubieram sie chyba nienajorzej bo znajomi twierdza ze mam swoj styl ale chciałabym byc bardziej seksowna ale nie wyzywająca.Jak według was wygląda kobieca kobieta? jakie ma włosy makijaż styl ubierania?Kobieta na która odrazu zwracacie uwage na ulicy badz jakachcialybyście sie stac a mezczyzni jaka chcieli by mieć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ależ to proste
kobieca kobieta jest soba i jest swiadoma swojej wartości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faceci lubią seksownie ubrane
laski! Na jesień i zimę najmodniejsza jest odzież skórzana i skóropodobna! Kup sobie obcisle skorzane / skóropodobne spodnie i lub taką samą mini i kozaczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoncz z tymi wyrobami skoropodobnymi, nic z tych rzeczy tej zimy nie bedzie modne i nigdy nie bedzie!!!, nikt nie wierzy w twoje bajki i naciagactwo:( gdzie sie nie wejdzie to ty z tymi swoimi chorymi wynurzeniami na temat skory itp. PROSZE zmien watek!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj chyba sie mylisz
ten ktoś ma rację w takich klimatach chlodniejszych jak nasze - na jesień i zimę skóra (pewnie i wyroby skoropodobne dla biedniejszych lub tzw. "ekologów") są bardzo na czasie! Skóra dobrze chroni przed zimnem i deszczem, no i jest bardzo seksowna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZY TO JEST JAKAŚ AKCJA PROPAGANDOWA????????????? JA STAWIAM NA LATEX, LATEX RULES:):):) NO I JEST SUPER NA ZIME , DESZCZ, TORNADO, MONSUN, A NAWET WYBUCH WULKANU, BO ŁADNIE PRZYWIERA DO CIAŁA, TAK TAK STAWIAJ NA LATEX!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anuleczkaa
hahah a moze byc derma? ja w skorze nie czuje sie dobrze odstaje od ciala nie jest milutka i nie oplata ciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co ty gadasz
wszystko zależy od kroju i rodzaju skóry! Są przeciez bardzo obcisle ubrania skórzane! ;) Poogladaj troche i poprzymierzaj sobie najpierw! ;))) A ty "marakuja" czasem coś poczytaj - latex ma to do siebie ze nie toleruje wysokich (bardzo) temperatur! Przy temp. powyzej 40 stopni moze się nawet rozpuszczac! Wiec napewno nie przetrwa wybuchu wulkanu! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To przeciez napisalam , ze "przywiera do ciala" przy wybuchu wulkanu:):):) wiadomo, ze efekt koncowy jest dramatic:) Nie trzeba byc takim skóro- fetyszysta, zeby to wiedziec:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×