Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pckolo

Informatyka prywatnie, co robić?

Polecane posty

Gość pckolo

Ciągle mam dylemat, poszedłem na informatykę do prywatnej uczelni, i nie wiem czy to dobry pomysł. A co jeśli okarze się do niczego? Niby szkoła dobra wysokie miejsca w rankingach, Warszawa, kilku znajomych nawet polecało, ale ja nie jestem pewien... Macie kogoś na prywatnej uczelni informatycznej? Warto na takich studiować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FLĄDRA MORSKA
słuchaj bardzo dobra jest w Warszawie ta japońska szkoła, warta polecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hugonet
pckolo, pawie picolo:PPPP wrzuć na luz, jesteś w dobrych rękach. Moj kumpel był po Wicie,nie wiem czy ty tam właśnie jesteś, ale renomwoane prywatne leepij uczą niż państwowe.Także spoko spoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytający KTOS
a która to z tych prywatnych jest r e n o m o w a na. Bo miedzynarodowe suksecy to odnosza ci, którzy studiują informatykę na UW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fotn
Mi akurat nie chodzi o sukcesy międzynarodowe, ale o dobra pracę po skończeniu studiów. A z tego co wiem, to uczelnie prywatne potrafią to zapewnić, nie mówię że państwowe nie... jednak uważam, że powinniśmy skończyć z błędnym przekonaniem, że po prywatnej uczelni nie znajdziesz pracę. Jakoś wszyscy moi kumple nie maja z tym problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agulabidula
różnie to bywa z tą pracą po studiach, czasami nawet po uniwerku ludzie długo szukają pracy, ja atam akurat nie wierze w te zadne rankingi, tez jestem po prywatej uczelni i tez jest niby wysoko, ale prawda jest taka, że każdy uczy się dla siebie uważam, że zawsze bardziej będzie się cenić dyplom z państwowej uczelni, ponieważ prywatne lecą na kase i nie ma co ukrywać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z informatyką to jest tak
że liczą się przede wszystkim umiejętności... ja nie mam studiów sciśle w tym kierunku, ale jestem specjalistą w pewnej wąskiej dziedzinie i nigdy ofert pracy mi nie brakowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość umiejetnosci
tylko i wylacznie sie licza nie papierek o ukonczeniu dobrej uczelni :)))) Także studiuj spokojnie, tylko juz teraz mysl o przyszlosci, bo będziesz mial tylko to na co sam zapracujesz ( sam sie nauczysz) -zbieraj doswiadczenie, -rob certyfikaty Microsoftu, -przejrzyj ogłoszenia o prace i sprawdz jakie sa wymagania pracodawcow, moze trzeba sie wglebic w jakis konkretny jezyk programowania i byc w tym swietnym ( o ile chcesz byc programista:)) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×