Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pytanko.

W którym miejscu w CV powinno się umieścić zdjęcie ?

Polecane posty

Gość pytanko.

Czy to ma być w prawym czy lewym górnym rogu ? A może po prostu tam gdzie jest najwięcej wolnego miejsca ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co wy z tymi zdjeciami
??? kiedy gadalem z ludzmi z zachodu to w ogole nie moga zrozumiec tego dziwnego obyczaju jak umieszczanie zdjecia w cv.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .................. ......
w prawym górnym rogu. Zwyczaj wstawiania zdjęcia jest tylko w Polsce, w cywilizowanych krajach nie ma takeij potrzeby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cassandraa
nie zgodze sie - wysyłałam cv do firm zagranicznych i zawsze jest prosba o zdjecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanko.
Ja wcześniej nie miałam żadnego zdjęcia, ale jak ostatnio byłam na rozmowie kwal. to facet na biurku miał mnóstwo CV innych ludzi i wszystkie miały dołączone zdjęcia więc pomyślałam że z moim CV jest coś nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanko.
Dzięki DeGie! Strasznie rozległe to Twoje CV :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podzielone na: - Dane personalne - Edukacja - Doświadczenie - Umiejętności - Działalność dodatkowa - Umiejętności A zdjęcie przeważnie chcą i tak, wymagają tego np w kwestionariuszach, warto jednak mieć je także w CV, jeśli się nie podaje kwestoinariusza. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w prawym górnym rogu. powiem Wam, że zdjęcie bardzo ułatwia rekrutację - właściwie po nim najłatwiej kojarzyć kandydatów po kilkunastu przeprowadzonych rozmowach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×