Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Brunet 25L

Poznam kobiete 30+

Polecane posty

no koniecznie musisz jakieś prezenciki zakupić...:) mamusi możesz kupić--jakiś kosmetyk, szal, apaszkę, jakiś drobiazg do kuchni-mieszkania....oczywiście wiesz, jakie lubi kolory i jaki ma gust....często trudno dogodzić w tym wzgledzie kobiecie.. tatusiowi--hmhm----ja zawsze mam problem z zakupem prezentu dla faceta- zwlaszcza taty...ale Ty jako męźczyzna najlepiej wiesz co---jakie ma zainteresowania, hobby itp.-pod tym kątem możesz szukać... Nie wiem czy masz rodzeństwo---bo oczywiście o nim też nie można zapomnieć..... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...Misiu wychodzę...na solarium....zbladłam od pewnych pomarańczowych komentarzy :D:D:D PAPA 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie przepraszaj..nie przepraszaj...ale jestem zazdrosna;) co to za spotkanie ....hm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....tylko 10 min się opalałam,,,,,tylko nie Fryteczką...żle się kojarzą....nie odpowiedzialees na pytanie---co too za spotkanie..chyba ze nie chcesz to nie odpowiadaj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nie jestem....jeszcze parę razy wpadnę może do firmy..a zaczynam od 2.11..Misiu a kiedy Ty wyjeżdżasz do domku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...myslalem troche o tych odwiedzinach (sprawdzalem nawet polaczenia) ;)...ale troche to bylo wymuszone ...i nie wiedzialbym czy wziac szczoteczke ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..dlaczego mówisz że wymuszone...wytłumacz mi to, bo nie rozumiem...ojoj chyba wymiękasz...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wymuszone w tym znaczeniu ze ja Cie najpierw zaprosilem do trojmiasta ....i nie wiem czy Twoje zaproszenie nie bylo tylko \'odpowiedzia\'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.....ale Ty jesteś ostrożniasty....jak juz coś piszę ja to odczytuj to dosłownie...nie ma potrzeby doszukiwać się symboliki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×