Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Brunet 25L

Poznam kobiete 30+

Polecane posty

..wiesz...pomarańcza...przyznam Ci rację, rzeczywiście ...jestem żałosna...Malo tego.. ja w realu...nigdy w ten sposob nie działam.....zawsze byłam honorowa i cholernie ambitna....to facet miał mnie zdobywać... a nie odwrotnie....dziwne to moje zachowanie, shit .............................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obserwatorkaxxx
A ja czytam sobie ten Wasz topik i uważam że jest całkiem OK. Nie widzę w tym nic zlego,ale to moje zdanie. Niektórych chyba zazdrośc zżera.Bawcie sie dalej.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry Misiu..jesteś w pracy...ja jestem w domu 👄 na dobry poczatek dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....kurcze i nic dziś nie mogłam napisać wcześniej do Ciebie...rozumiesz ;) kolorowych snów Misiaczku 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aganet
przeczytalam wszystko od poczatku przy pysznej parzonej kawie - ale bez mleka ;) ........Andaaa przez 3 a na koncu - nie sluchaj tych zlosliwosci podszywaczy, mysle ze oni zazdroszcza wam tej znajomosci, ktora w gruncie rzeczy nie jest niczym zlym...dlaczego tak sadze? sama w takiej wirtualnej znajomosci "tkwie", dodam ze moja sytuacja jest podobna do Twojej, ja mezatka, on b...daleko, ba - na innym kontynencie, tak juz jest od 1.5 roku......i jest super! Milo jest miec kogos, komu mozesz powiedziec wszystko, niewazne ze to wirtualny przyjaciel, moze nawet lepiej.... aha - na koniec dodam - Brunecik jest naprawde interesujacym mezczyzna i inteligentnym !! (punktuje u B25), tak wiec gratuluje! :D i trzymam kciuki za Wasza znajomosc :) Ps.Mam zamiar czasem zajrzec na Wasz topik...milo Was "poczytac" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aganet-wielkie dzieki za tą lawinę tak miłych słów...fajnie przeczytać pozytywną opinię a nie tylko krytykę....pozdrowionka :) Miiisiu a Ty nic się nie oddzywasz...już nie wiem do której godziny pracujesz....jestes jeszcze tam????Dopiero co wróciłam do domu----strasznie wymięta... i stęskniona.... 👄 tylko dla Ciebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos ostatnio sie mijamy ...jak przychodzisz steskniona wieczorem to mnie juz nie ma a jak ja przychodze steskniony rano to Ciebie brakuje. Pieprzniete to wszystko ...byle do 17 i byle do weekendu ...a zycie ucieka ..w kazdym razie mysle o Tobie Buziaczek na dobry poczatek dnia (pewnie zobaczysz go kolo 18 ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiu no coż ..samo życie....ale miło...że pamietasz.....👄...to chyba już na poniedziałek..na dobry poczatek...pracowitego tygodnia.....ach Ty Brunecie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....Misiu...gdzie ty jesteś??????????? Kurczę.....stęskniłam się ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Motylku ...tak dawno nie mielismy ze soba kontaktu ...ze chyba sie na Ciebie rzuce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...ja przyznam...bez bicia....;) że też....tęskniłam okrutnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiu...myślałam...że jesteśmy więcej..niż wirtualnymi kochankami ;)...............👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×