Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość co za dupek

kur... co to ma byc? genialny pomysl mega faceta

Polecane posty

Gość co za dupek

Moj facet wpadl ostatnio na genialny pomysl:O otoz stwierdzil, ze bedzie do mnie przyjezdzal rowerem 25 km a potem bedziemy jechac do niego rowerami. On uwaza, ze to bardzo dobry pomysl na utrzymanie kondycji. Jak ja mam pedalowac 25 km jak 2 km to dla mnie meczarnia? Powiedzial, ze albo bedziemy razem jezdzic albo sie mocno poklocimy. Wczoraj natomiast przyszedl do mnie w dresie i kazal mi z nim biegac po lace. Ze soba tachalam butle z woda i musialam go poic. Potem stwierdzil, ze najlepiej bedzie jak wlaczy stoper i zmierzy mi czas na 100m. Powiedzial, ze sport razem albo bedzie zle.Do tego dzisiaj zadzwonil i poinformowal mnie ze bediemy tak biegac 3 razy w tygodniu i mam sobie kupic dres porzadny.W ziemie tez mamy biegac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ha ha ha dobry jest
:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może może
chce CIę odchudzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za dupek
mam 175 i waze 58 kg, mam dobra wage on stwierdzil, ze czas na zmiany w naszym zyciu a sport bedzie nas prowadizl ku wyzszym celom:( ale sorry jak ja mam biegac w zimie? On sie tak napalil, ze nawet chce ulozyc dla nas diete:( on zwariowal, co mam zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kur...
nie umiesz sie postawić:-0 a pozatym jaką masz figurę???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bleblebleble
w zdrowym ciele zdrowy duch! jeszcze mu za to podziękujesz:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym go zwolnila
i znalazla takiego co bedzie mnie autkiem wozil:) ale jak chcesz to biegaj sobie w zime i roweryk,fajnego masz faceta,chyba zglupial! albo to znak ze niedligo zerwiecie:(tylko on juz nie wie jak sie ciebie pozbyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za dupek
no on stwierdzil, ze sport nas zlaczy jeszcze bardziej wczoraj biegl mi do mieszkania w dresie i truchtal w miejscu, mowiac ze tak tez spala kalorie:o a jak moja mama chciala mu dac szarlotke , ktora kochal zawsze to powiedzial: o nie , prosze pani, prosze mi juz tego nie proponowac...to sa mega kalorie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja bym chciala pobiegac
szkoda, ze mojemu sie nie chce. Juz niedlugo rozpoczynam jesienna serie cwiczen. Bieganie i brzuszki. - Takze zwiekszona dawka warzyw i owocow na jesien w sam raz! Z roweru zrezygnuje jak tylko sie ochlodzi. Pozdrawiam Nikogo nie mozna zmuszac do sportu. Jak nie chcesz to nie, ja swojego nie namawiam i ten twoj tez nie powinien!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×