Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

akwamaryna

TRĄDZIK ZASKÓRNIKOWY

Polecane posty

ale ja chce porozmawiac z kims, kto ma ten rodzaj trądziku. unidox stosowalam i nie pomógl wiec nie podawaj mi tych stronek bo juz je czytalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja byłam jakis tydzień temu u dermatolog właśnie z tym problemem :) i dostałam kompleks witamin, bo podobno niedobór miałam, a to jest takie oczyszczanie od środka wit.PP, B12 i Rutinoscorbin z wit.C :) do tego dostałam maść troche droga bo ok.35 zł Isotrexin, ale faktycznie używając tych produktów co mi przepisała widać, że na buśce przygasło wszystko :) jak będzie później zobaczymy ;) a tak to uzywam jakiś maseczek z dodatkiem glinki itp., dobra metoda to maseczka ze świerzych ogórków dobra na wszystko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te żaba pisze się
buŹka i świeŻe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka2
Hej, ja mam też trądzik zaskórnikowy. Teraz na dzień używam ACNE MAT, po południu ACNEROXID L a na noc ISOTREXIN. A Ty co stosujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez używam Isotrexinu :) chyba jest dobry troszke mi przygasły te niedoskonałości, no ale stosuje to dopiero kilka dni więc jakiekolwiek większe efekty będa widoczne po dłuższym czasie, a tobie jak pomaga ??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka2
Ja ISOTREXIN stosuję już prawie 2 miesiące. Stosuję go tylko na czoło i na nos, bo koło ust robi mi się skorupa, i tam nakładam Brevoxyl. Mocno wysusza, ale mi to akurat nie przeszkadza. W sumie to nie wiem, czy on mi jakoś szczególnie pomógł. Nasz typ trądziku nie objawia się jakąś dużą ilością ropnych pryszczy, ale masą zaskórników. Isotrexin spowodował, że można łatwo je usunąć z nosa, ale niestety po jakimś czasie znowu się pojawiają. A na czole może zaskórniki się spłyciły, ale do ideału to im dalekoooooooo. Wydaje mi się, że przy tym trądziku trzeba dużo cierpliwości. Ja zwykle szybko się zniechęcałam i po dwóch wizytach u derm. rezygnowałam. Teraz jednak się zawzięłam i byłam już 3 raz, to mój rekord:). Derm. powiedział, że jest niezle. Ja żadnych witamin nie biorę. Możesz powiedzieć na jakiej podstawie twój derm. powiedział, że masz ich niedobór i czy pomagają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój dermatolog przeprowadził ze mną wywiad pytał się o włosy czy sie przesuszaja czy sa tłuste itp. o paznokcie, no i pytał czy na plecach lub dekolcie też mam skłonności do wyprysków, chyba na tej podstawie okresliła jakich brakuje mi witamin, zresztą mówiła, że te witaminki wewnętrznie oczyszczą skórę z toksyn czy jakoś tak, dlatego dała mi zwiększoną dawkę tych leków, tj. wit.PP 2 tab. 2x dziennie tak samo witamina B12 i 2x dziennie po 1 tabletce rutinoscorbin + wit.C :) czy to pomaga nie wiem stosuje dopiero od tygodnia ta kurację, bo już patrzeć na siebie nie mogłam ;) a też szybko się zniechęcam :D ale narazie ostro przestrzegam zaleceń, a po tych tabletkach to tyle zauważyłam, że sikam na żółto jak orenżada :D (bez komentarza) :) za miesiąc dermatolog kazała mi przyjść na wizytę zobaczymy czy cos poskutkują te zabiegi, ten Isotrexin to narazie tylko przygasił mi zaskórniki, ale koło ust tez go stosuje, i jak narazie skorupka mi sie tam nie robi, podobno zaskórniki w okolicach ust i na policzkach najtrudniej sie pozbyć :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka2
To życzę Tobie i sobie powodzenia, i wytrwałości:)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuuuuuuppppppppppppp v

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brevoxyl----

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×