Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dziwaczkaaaaa

nienawidzę swojej nieśmiałości!!!

Polecane posty

Gość dziwaczkaaaaa

to jest chore....mam dobry dom,kochającego chłopaka i swietne studia-robię to co lubie.jestem młoda,niebrzydka i zdolna.ale cała radość mąci mi fakt,że jestem chorobliwie nieśmiała,ostatnio to już z nikim nie umiem normalnie pogadać...brakuje mi pewności siebie i asertywności...jestem zamknieta w klatce,wiele okazji tracę przez to....nie da sie tak żyć....już nie wiem co mam robić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale masz chlopaka. Pomysl o osobach, ktore sa tak niesmiale, ze niemaja odwagi zagadac do plci przeciwnej i przez to sa same, nieraz wiele lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwaczkaaaaa
no tak zawsze może być gorzej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwaczkaaaaa
ale myślisz że chłopak to najważniejsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwaczkaaaaa
i że znikną problemy jak sie go ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwaczkaaaaa
a zresztą....na tym forum być moe nie warto być szczerym....lepiej napisać,że jestem brzydka,głupia i facet mnie zdradza-bedzie większe współczucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w czym Ci ta niesmialosc przeszkadza? Masz chlopaka, wiec masz kogo kochac. Zawsze jest latwiej. I na pewno nie jestes bardziej niesmiala, niz osoby, ktore sa chorobliwie niesmiale. Bojace sie odezwac do drugiej osoby, poderwac, itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwaczkaaaaa
w sumie tak....ale widzisz,to jednak utrudnia życie...zresztą,ja wcale nie jestem pewna,ze to ten na całe życie.kocham go,ale nie wiem czy to jest to....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podszywacze jak zwykle grasują:O Autorko, zgadzam się z \"I tak powiem\". Nie jest z Tobą tak źle, skoro potrafisz otworzyć się przed drugą osobą, potrafisz z nią byc, wychodzić itd. Wątpliwości w związku każdy ma, to normalne. Nie jesteś tak bardzo niesmiała jak Ci się wydaje. Pomyśl o osobach, które są tak nie smiałe, że nie mają żadnych kontaktów z ludźmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwaczkaaaaa
dzieki,mantikora.ale moj facet tez jest nieśmiały.i my rzadko bywamy gdziekolwiek jesteśmy oduizolowani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwaczkaaaaa
mam niezarezerwowany nick.kazdy mioze pisac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwaczkaaaaa
czuję,że zamykam się coraz bardziej,facet zamiast pomoc-jeszcze to pogłbia,bo też taki jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A on jest bardziej niesmiały od Ciebie? Nie macie znajomych? Moze jakbyscie razem sprobowali przelamac niesmialosc to by sie Wam udalo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×