Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość taka paolcia

W Londynie to sa dopiero ciuszki!!!!!!!!

Polecane posty

Gość taka paolcia

Na poczatku hcialam zaznaczyc ze stalam sie prawie zakupoholiczka odkad tutaj przyjechalam, tu sa takie suuuuuper ciuszki!!!! Tak naprawde od niektorych ludzi przechadzajacych sie na ulicy mozna czerpac inspiracje.... MOJ RAJ!!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdbadbbf
chyba nie w tym samym Londynie byłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka paolcia
Najbardziej podobaja mi sie wlasnie te Sale :) w firmowych sklepach, mozna naprawde super ciuszki wyszukac i to bardzo dobrej jakosci, nie mowiac juz o dobrej cenie, a w Polsce jest tak ze jak sie jakas kolekcja sie nie sprzeda do konca o czesto te ciuszki wisza jeszcze z 3 sezony nieprzecenione, a najgorsze jest to ze w Polsce malo osob ma swoj wlasny styl, wiekszosc osob ubiera sie w to co jest oklepane, np w Polsce byla modne np biala odziez - polowa Polski w bialych ciuchach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka paolcia
Jesli chodzi o Polske to podzielam zdanie za jak sie umie szukac to sie cos fajnego znajdzie.... ale po pierwsze ile sie trzeba naszukac zeby cos fajnego znalezc, po drugie ceny w Poslsce sa czesto wyzsze niz tutaj bo w Polsce jak juz wspomnialam bakuje przecen w sklepach, przede wszystkim w firmowych no i nie ma co mowic o jakosci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość //////
autorko a można juz w Londynie kupić kurtki zimowe? i buty??? i jaki koszt BUTÓW ZIMOWYCH (tak na oko) plissssssssssss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka paolcia
do //// Jasne ze mozna juz kupic butki zimowe, jeszcze nie dawno byla wyprzedaz butow z tamtego sezonu jeszcze, a jak wiadomo w Londynie moda jest duuuzo dalej niz w Polsce, ale mozna dostac naprawde fajne buty.. cena... z tego co sie rozgladalam to od 40f -czyli jakies 240zl mozna juz kupic nawet porzadne buty, ale oczywiscie ceny sa rozne, juz za 20 f mozna cos dostac, ale to zalezy jakiej jakosci sie oczekuje, oczywiscie ten przedzial jest od 40 do.... tu nawet nie pisze bo jak zobaczylam niektore ceny to bylam w szoku :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka paolcia
O przeoczylam pytanie o kurtki zimowe : tez jest ich juz duzo a ceny tez bardzo rozne od 20- w gorszych sklepach - tak z 40-50 w troszke lepszych, no do 200-500 w naprawde dobrych :) mysle ze zeby kupic fajna kurteczke to z 40-50f czyli ok 240-300zl by sie przydalo, z tego co wiem to w styczniu sa duuuuuze wyprzedaze, ale to jeszcze daleko:) ale oplaca sie w styczniu kupic cos juz na nastepny sezon Jeszcze raz pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość /////
dziękuję :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fosiex
nie ma az tyle stylów ilu ludzi. Jest wiele osób któe sie wyróżnia ale trzeba umiec patrzec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka paolcia
Do Fosiex: ja nie uwazam ze nie ma w Polsce osob ktore sie wyrozniaja, uwazam ze czesto po prostu ludzie ubieraja sie w co wiekszosc osob, nie starajac sie znalezc swojego stylu, naprawde wystarczy nieraz dobrze dobrany dodatek, czy jakas charakterystyczna nawet niewielka ozdoba, jakas czesc w stoju, ktora bedzie nas odzwierciedlac, dzieki ktorej bedziemy wygladac oryginalniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no w UK sa fajne ciuszki i za smieszna kase.. tylko ze z rozmiarami jest gorzej :P taka Mka wyglada na XL.. ogolnie sa wielkie ubrania.. ja szukalam ciuchow nawet na dziale dzieciecym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olciawww
No faktycznie mozna duzo pozadnych ciuchow w dobrych cenach kupic.... nie ma to jak Londyn :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicci burio
mój facet niedawno przyjechał z Londynu i nawiózł prezentów,a wszystko to samo co u nas - dosłownie!!! tylko sporo tańsze, ale bez rewelacji , nic nadzwyczajnego i fajnego - standard !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bambinek
w samym Londynie kupiłam mało, może dlatego, że jakos nie było okazji ale zawsze jak jadę do rodzinki do Anglii wracam obładowana ciuchami, a moja walizka jest dwa razy cięższa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka paolcia
No oczywiscie zgadzam sie z tym ze nie kazdemu moze sie taki styl ubierania podobac, ale o gustach sie nie dyskutuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz wiadomość
etam takie gadanie a polsce nie mozna miec sowjego stylu-ba chya ze sie ma kupe siana i stac cie na zare etc kiedy nie masz kupy siana a chcesz sie ubrac w reserved etc.....jestes skazana na masówke,nie ma sklepów uniwersalnych zeby mozna było w środku zimy kupic białą koszule kiedy akurat nie ma na nią mody szukam włsnie kurtki i jakie sa? do kolan +kaptur+futro poprostu nie ma wyboru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez liku
polacy nie bardzo libia sie wyróżniac w obawie o wysmianie. jak jakas załozy broszkę czy hustke na głowe to juz parza jak na tandeciarę a przeciez to jest oryginalne i chciała wyglądac inaczej. najlepiej ubierac się w to co na bazarze jak kazdy i te same torebki z gazety i nikt nie powie ze jestes swirus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku...zara to taki bardzo tani sklep tu w londynie...taki standard....jak nie masz kaski idziesz i kupujesz w zarze.... Sama pojechalam do polski teraz i faktycznie ludzie nie maja stylu ale tez w sklepach nic nie ma....ciuchy modne te co 2 lata temu w uk.... a nawet wieksze firmy maja zupelnie inne kolekcje w polsce.... przykro sie jakos robi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JA/DZIA
NIE MA TAKIEGO MIASTA LONDYN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JA/DZIA
jest Lądek, Ladek Zdrój.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nigdy w zyciu nie widzialam czlowieka ubranego tak samo jak ja... wiec to o czyms swiadczy, mozna ale trzeba chciec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e tam głupoty gadacie z tym, że moda w UK wyprzedza 2 lata w Polsce, niedawno przyjechała stamtąd moja siostra i kupiła mi w prezencie bluzkę River Island, jakiś tydzień później weszła ta bluzeczka u nas do sklepów, więc chyba nie ma aż takiego poślizgu; inna sprawa, że tam ta firma jest uniwersalna i na każdą kieszeń a u nas traktowana jest jak jakaś eksluzywna; ceny są w Polsce jakieś 20 - 30 zł - 40 zł wyższe a zarobki x-razy mniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×