Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość macocha to ja

pytanie do smodzielnych mam

Polecane posty

Gość macocha to ja

Czy któraś z samodzielnych mam może mi powiedzieć co ma znaczyć zachowanie ex męża. Moj mąz ma córkę z pierwszego małżeństwa i zabieramy ją ze sobą na wakacje i na wekendy do nas, wszystko jest o.k. ale jej matka skrywa to w głębokiej tajemnicy, wszystkim opowiada gdy pasierbica jest u nas, że córka jest u cioci albo na koloni. Nie mogę zrozumieć dlaczego ona nie chce aby ludzie wiedzieli że jej były mąż i ja zabieramy ją do siebie czy na wspólne wakacje. Jest to dziwne i niewygodne chyba przedewszystkim dla córki męża która musi kłamać swoje koleżanki gdy dzwonią do niej na komórkę a ona mówi że nie jest w swoim domu tylko u cioci. Aha mamy zakaz pokazywania się razem w trójkę(ja, mąz, córka męża) w mieście ex, żadnych spacerów, żadnych zakupów)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama to ja
Witaj:)) Nie rozumiem zachowania tej pani-ja mam córkę,którą sama wychowuję,ale jak jej tata zabiera ją do siebie nie robie z tego tajemnicy.Nie wiem czemu miałoby to służyć,dla mnie to nie wstyd czy jakakolwiek ujma,że dziecko spędza czas ze swoim ojcem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi sie ze moze robic to po to zeby pozniej moc powiedziec jak to byly wyrodny maz i ojciec niegdy nie zajmuje sie dzieckiem...ale wlasciwie po coz miala by to robic:/ MozeTwoj maz powinien sie jej wprost zapytac? Czasami to jest najlatwieszy sposob zeby sie dowiedziec;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
04PDn1SOAcvhV367QwhfZSA9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×