Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czy to normalne

czy to normalne???

Polecane posty

Gość czy to normalne

czy to normalne,że cholopak,ktory ukonczyl dobra,techniczna uczelnie,jedna z lepszych w kraju,posiadajacemu 2-letnie doswiadczenie konstruktora,jak juz ktos odpowiedzial na rozsylane w ilosciach ogromnych cv,zaproponowano 800zl na reke?????? czy jak czlowiek nie zna biegle angielskiego lub innego jezyka to sie juz do niczego nie nadaje???tylko na smieci????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przecież od czegoś trzeba
zacząć - prawda??? Musi zapracować na większe wynagrodzenie, nikt mu kokosów od razu nie da................trzeba docenić fakt, że wogóle ma się pracę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy to normalne
tak tak jasne tylko oni mu z gory powiedzieli ze to potrwa jakies 3 miesiace potem moze,dostanie podwyzke w wysokosci 100zl,a potem to juz tak zostanie!!!! ja rozumiem ze na poczatku nie daja duzo bo musza sprawdzic i tak dalej,ale z kolei inny chlopak z podstawowym wyksztalceniem,bez doswiadczenia dostal prace na tasmie produkcyjnej gdzie siedzi i wkreca srubki i dostal na reke 1200zl!!!wiec sie pytam czy to normalne??? jaki jest sens sie uczyc??? u mnie to akurat juz za pozno na takie stwierdzenia bo jestem juz po studiach i pracy tez nie mam!szukam od trzech tygodni wysylam setki cv i na razie cisza jak makiem zasial!a szukam juz czegokolwiek,bo o pracy w zawodzie poki co moge pomarzyc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przecież od czegoś trzeba
ja po studiach dostałam na początek.............500 zł.........kilka lat temu, i sukcesywnie mi pensję podwyższano - oczywiście adekwatnie do stażu pracy i jej jakości - nie tak za darmo. A dziś takie czasy już są, że nie zawsze wykształcenie oznacza łatwiejszą drogę zawodową - tak jak wspomniałam, niech się cieszy, że wogóle pracę załapał, niejeden po studiach by chiał i za te 800 zł pracę a nie może jej dostac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy to normalne
on jeszcze nie ma tej pracy,na razie byl na rozmowie i maja do niego odzwonic!hehe!ciekawe czy oddzwonią????ma jeszcze inna propozycje te same pieniadze i praca przez 3 miesiace na czarno!zeby oszczedzic na kosztach!no przeciez to jest chore!!!! nikt nie wymaga jakis duzych pieniedzy!chociaz te 1000zl!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×