Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kulawa_gazela

sukienka wieczorowa, jakie buty?

Polecane posty

Mam ochote na sukienkę bez pleców, do kolanka, prosty krój. Prawdopodobnie czarną. Czy ktos mi może poradzić jakie dobrac do tego buty i dodatki, zeby było skorpmnie, klasycznie, elegancko a nie krzykliwie? Jestem lekko opalona, mam krókie, ale zgrabne nogi (jedynym mankamentem są łydki, które prawie nie mają wcięcia przy kostce, ale na obcasie łdka się wyskukla), jestem platynową blondyką. Z góry dziękuję. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezeli sukienka jest skromna, taka mała czarna proponuje buty takze czarne, na paseczkach (zalezy tez dokad sie wybierasz), chyba ze w takiejs ukience na miasto to nozka moze ci zmarnzac bo teraz z taka pogoda to nic nie wiadomo :) Ale jezeli na impreze, czy do klubu to wlasnie delikatne, zadne półbuty !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sukienka jest na większą imprezę. Nastawiałam się raczej własnie na sandałki na obcasie, ale nie wiem czy czarne czy może złote/srebrne plus jakieś dodatki. Ale nie chcę zeby te sandałki były strasznie kiczowate czy tandetne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko nie włóż rajstopek
do tych sandałek przypadkiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam zamiaru. Dla mnie sandałki i rajstopy to szczyt paskudstwa:) Zastanawiałam się nad tymi złotymi sandałakmi, zeby ożywić sukienkę. Może posypią się jeszcze jakieś pomysły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym sie zdecydowala
na czarne. Szczegolnie, ze bedziesz mogla je pozniej zalozyc prawie do wszystkiego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może masz rację. Pewie skończe na czarnych. Ale szuam takich, żeby nie miały zapięcia wokół kostki albo bardzo dużo paseczków. Najlepsze byłby na wysokim obcasie i stylowe. Gdzie w Krk moge poszukac dobrych i nie starsznie dogich bucików?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×