Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

przeniesienie

czy coś ze mną jest nie tak?

Polecane posty

29.09] 15:36 aneczka23 mam chłopaka już 2 lata, róznie między nami bywa...lepiej gorzej jak to w zwiazkach...obecnie jest bardzo dobrze, ale przjedzmy do problemu: poznałam jego znajomego (wcześniej znałam go już długo tak z widzenia, nawet rozmawialiśmy) i przy rozmowie zaobserwowałam ze chyba mu się podobam (wiecie czasem to widać w zachowaniu faceta). za kilka dni rozmawiałam z moim chłopakiem i on stwierdził ze zauwazył iż ja strasznie spodobłam się jego znajomemu (spotkali sie w międzyczasie), wyczułam lekka nutkę zazdrości co nawet mi sie bardzo spodobało (bo mój facet z reguły nie okazywał nigdy zazdrości), ale najgorsze jest to ze zaczełam myślec o tym jego znajomym... tzn zawładną w pewnym stopniu moimi myslami...i nie wiem na jak długo... Dziewczyny czy któraś z was tak miała??? co sie ze mna dzieje? kocham swojego faceta a tu od kilu dni jakiś inny przypałetał sie w myslach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kazda kobieta lubi byc adorowana, nawet jak ma faceta.... tak samo jest w twoim przypadku ten znajomy cie intryguje, jest to dla ciebie mile uczucie, i wszystko.... pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestes ofiara znudzenia w zwiazku a tu na horyzoncie pojawil sie ktos kto komu sie spodobalas i kto patrzy na ciebie jak kiedys twoj ukochany jak chcesz odmiany to prowokuj sytuacje jak nie to nie daj sie sprowokowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka23
on ma dziewczyne, ale zaproponował byśmy wszyscy wybrali sie na jednodniowy wypadzik za miasto:) wiecie niby nic takiego nie zaszło, tylko ten jego wzrok mnie rozbraja, taki ciepły miły no i właśnie pełny podziwu...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka23
dziekuje za pierwsze wypowiedzi:) Sonnen a Ty sprowkowałaś sytucję czy nie dałaś sie sprowokować??? sorka za wscibskość;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka23
może jeszcze sie któras z Was wypowie?????????? Proszę...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *laurka
żyj i ciesz sie tym ze pociagasz innego facet niz towj po prostu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem w dlugoletnim zwiazku i jak kazdy wie po takim czasie przychodzi pewna codziennosc i tak musze sie przyznac ze dalam sie sprowokowac bo tesknilam za czym nowym , za nowym dotykiem milym slowem spojrzeniem oczywiscie tego zalowalam bo kocham swojego mezczyzne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×