Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fajszyq

Kina Rusin i Marcin Meller

Polecane posty

Gość fajszyq

tych dwoje najwyraźniej ciagnie ku sobie, fajnie, bo Kinga to super kobietka, dobrze, że kopnęła tego dupka LIsa ! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawa waszych opnini
mam takie same odczucia jak oglądam ich w programie...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja tak myślę... Chociaż nie powiem że z tym Włochem co tańczy z nią w \"Tańcu z Gwiazdami\" też byliby ładną parką. Kto wie.... Zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buhahahahaha
to raczej Lis kopnal Rusin, bo polecial do Smoktunowicz :P na marginesie najgorsza z mozliwych zdrad, kiedy maz odchodzi do przyjaciolki zony :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga Rusina jets
fajowo babka,intelingentna sympatyczna madra fajnie sie ja oglada wiec robi to w czym jest dobra slowem fajna kobita jak ten glupi lis mogl ja podmienic na takiego rupiecia :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bree
w pewnym tygodniku jest o nich artykuł, ale tytułu nie znam, ani treści, niestety wiele nie można zobaczyć patrząc przez ramie pasażerki autobusu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łączenie tematów
Będzie ślub ? 10:15 Terminator Przed chwilą Marcin Meler oświadczył się Kindzie Rusin - słyszeliście to ? . Niby palnał , żeby ratować swoje niefortunne pytanie do Kingi, " czy chcesz wyjść za mąż" ale wyszło , że się oświadczy , bo dodał zaraz " za mnie " ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to fajnie
:-ożyczę im mnóstwo szczęścia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to fajnie
sorki,tam mialo być :-D a wyszlo mi :-oA więc jesz raz :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość centrino duo
lubię kingę, żal mi jej po tym co zrobił jej mąż i przyjaciółka ale do mellera to ona jest za głupia, czasami jak coś palnie to sana zaczyna sie pod nosem śmiać hehehe a meller tylko patrzy z politowaniem. A meller to jest samotyny?!!!!! lubie taki typ faceta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha, a ja widzę to zupełnie na odwrót ;) Meller chlapnie głupstwo a Kinga się z politowaniemm zaśmieje :D Ale fajnie, że ją adoruje, tak czy siak pewnie to miłe dla niej. Osobiście gość kompletnie mi się nie podoba :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lakukaracza
też to zauważyłam!! już dawno zresztą, jak ejszcze nie było tak głosno o rozwodzie Kingi. Meller ma na nią chrapke, to widać na kilometr!!! ale -moim skromnym zdaniem- pasują so siebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość almodovarrr
Kinga jest super,a Marcin tez obleci , Lis to sztywny dupek,Hanka sliczna ale wyglada na jedze oby mu dala popalic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lily-was-here
hanka kawał bladzi i tyle. trzymam kciuki za kinge w tancu z gwiazdami. nalezy jej sie taki sukces po tym numerze, jaki jej wyciela wlasna swiadkowa ze slubu (czyli haneczka!).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majua
sa super razem. natomiast nienawidze tej Mołek i nigdy nie ogladam z nia programu bo tak mnie drazni. Ale Kinga i Marcin....az miło oglądać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rikardo
kochają się i tyle!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bill aus tokio hotel
miom zdaniem też to widac w programie. Te obięcia i ich spojrzebnia tio takie sexy!!!! A cuż dopiero ta ponętna Ruin(już nie wspomne że meller jreszcze bardziej) I pozatym moim zdaniem świetnie prowadzą program. I jak wy uważacie czy między nimi coś iskrzy czy nie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rikardo
precież naopisałem na góże :):):):P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×