Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość siedze i mysle

Wyższość masturbacji nad sexem

Polecane posty

Gość siedze i mysle

Po co uprawiać seks, kiedy mozna sobie dogodzić samemu szybko, łatwo i przyjemnie, bez zbednego zachodu? Kto sie ze mną zgadza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wcale ze nie
bo własnie mocniejszy:P i jest zawsze, a nie tylko czasami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzeba miec z kim ten sex uprawiac dlatego masturbejszen jest praktyczniejsza, nie mówie ze lepsza:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaasne
jeśli ktoś uprawia seks tylko dla doznań fizycznych to może i masturbacja jest lepsza, ale nie da się ręką zastąpić ciepła bliskiej osoby. Ty chyba jakiś niedorobiony musisz być skoro zamiast seksu wybierasz masturbację :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wcale ze nie
Seks jest meczący i czasochłonny i rozczarowuje. Mowi to kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyja to wina
dokladnie...poza tym zaspokajanie ciągle faceta jst męczące a potem taki marudzi, jak jesteś w ciąży, ze "zona nie ma ochoty, bo jest w 4ym miesiącu" :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zgadzam sie! Seks jest 100 razy lepszy... no chyba, ze jest sie taka kobieta, ktora nie czerpie z nigo jakies wyjatkowej przyjemnosci, wtedy napewno sa dla niej przyjemniejsze robótki reczne... na szczescie ja sie do nich nie zaliczam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wcale ze nie
Po sexie nie mam ochoty już na nic, czuje sie zmęczona i czasami sflustrowana, a obowiazkow cala masa do wykonania:o W pewnym momencie ten seks tez sie staje obowiązkiem i wtedy jest juz mało ciekawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyja to wina
mnaim_mnaim>>szczerze Ci zazdroszczę, bo znalezienie faceta do sporadycznego sexu graniczy z cudem chętnych co niemiara, tyle, ze malo któy nadaje się na tymczasowe fikumiku:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale dlaczego sporadycznego? czemu nie na stałe? moj facet akurat od 5 miesiecy jest za granica i nie jest mi lekko.. ale napewno nigdy nie powiem ze masturbacja jest lepsza od seksu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seks jest nudny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyja to wina
masturbacja nie jest lepsza, wcale nie twierdzę, zeby ona byla lepsza .....moze umowmy się, ze moje wypowiedzi są malo obiektywne, bo posiadanie faceta kojarzy mi się z byciem "na zawolanie" non stop i muszę od tego odpocząć i nie dać się next time

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sex jest nudny owiele lepsze jest dłubanie w nosie i puszczanie błosnych bąków:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×