Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kulawa_gazela

Defekt

Polecane posty

Czy kupujecie w sklepach, do któych trafiają przecenione ładne ubrania, dlatego, że mają defekt (plamkę, brak metki, brak guzika, zaciągnięcie)? Zauwazyłam w swoim mieście kilka takich sklepów i muszę przyznać, że mają ciekawy asortyment, chociaż niektóre ubrania są za drogie jak na defekt, który posiadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bambinek
nie tarafiłam jeszcze na taki sklep w Poznaniu wie ktoś coś może na ten temat? bo bym z chęcią się wybrała i zobaczyła jak to wygląda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o ja a 100 zł kiedyś zakupiłam 3 rzeczy przecenione ze względu na defekt w Kappahlu, normalnie musiaabym dac ze nie ze 250 zł Czasem sie trafiaja takie przeceny z ewglwedu na defekt w markowych sklepach, najczęsciej plamkę da się wybawić odplamiaczem a krzywo wszyty kołnierzyk wcale nie przeszkadza w noszeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ostatnio kupiłam dwie bluzeczki, przeniesione całą serią do tego sklepu bo nie zeszły w innym. Widziałam sliczne sukienki, ale tylko w dużych rozmiarach. Niekiedy jest tak, że w zwykłym sklepie na wieszakach wiszą pobrudzone ubrania w normalnych cenach, a ekspedientki \"nie mogą dac rabatu\" a są naprawde paskudnie poplamione ubrania, np. pudrem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja kupilam pare sztuk markowych spodni,ostatnio dzinsy Vero Moda za 49 zl:) a i nie dopatrzylam sie w nich zadnego defektu procz delikatnie odprutej wewentrznej metki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laura_90
Znam taki sklep, w którym sprzedaj firmowe jeansy (Lee, Wrangler) z defektami. I musze przyznać, ze jesli chodzi o jeansy to kupuje tylko tam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×