Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

karola KRK

prosze przeczytajcie i pomozcie!

Polecane posty

postaram sie w skrocie opisac moj problem a wy pomozcie... Poznalam Go 1,5 roku temu co prawda spotykalismy sie tlyko 3 tygodnie ale juz od pierwszego spojrzenia stal sie dla mnie kims wyjatkowym!! Po tych 3 tyg polecial do stanow poniewaz tam mieszka juz 15 lat. Bardzo czesto piszemy do siebie ostatnio pisal ze przyleci jednak okazlao ze nie dostal wolnego.Ja go kocham, nie ma dnia zebym o nim nie myslala... czesto ogladam nasze wspolne zdjecia itd itd z tego co wiem ja tez nie jestem jemu obojetna. Pawel jest osoba ktora b. malo mowi o swoich uczuciach boje sie ze jak mu wyjawie swoje uczucia to blednie je odczyta i pomysli cos zlego o mnie. Poprostu boje sie zbłaźnic. Pomozcie czy lepiej ukrywac uczucia czy je ujawnic ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 11111111
nie należy nigdy ukrywać swoich uczuć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co wiesz o nim
powinien opowiedzieć o swoim życiu i czy myśli o Tobie .... poważnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 19 latka
nie ukrywaj ... bo moze stracisz Milosc swego Zycia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ImBossy
niestety mam taki sam problem tez zakochalam sie w kims kto mieszka 2500km odemnie i z kim moze juz wiecej sie nie zobacze nadomiar wszystkiego to muzułmanin.... :( ciezkie jest zycie :( ale Ty powiedz mu nigdy nie mozna ukrywac uczuc. ja nie powiedzialam i zaluje na maxa.... zycie jest zbyt krotkie aby udawać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak wiem czym sie zajmuje co robi jak spedza wolny czas nie wiem dlategl ale ufam mu!!! jest niesamowitym czliwiekiem - NORMALNYM mimo tego ze mieszka w \"duzym swiecie\" to jednak ma swoje zasady i bardzo sznauje kobiete. Kiedys swojemu kuzynowi wyznal ze chyba sie we mnie zakochal ale nie powiedzial mi tego poniewaz bal sie ze wysmieje go ale to bylo rok temu boje sie ze dzis juz jestem mu obojetna ... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×