Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kiki miki

dostaję od faceta niebotycznie drogie ciuchy...

Polecane posty

Gość kiki miki

jest to krepujace, dzis kupił mi sweterek levisa za uwaga! 359 zł.. to lekka przesada, nie uwazacie..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziulek 29
a czy on tak zawsze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiki miki
niestety, przewaznie.. rozmawiałam znim że nie musi tyle wydawac na skrawek materiału, ale on nie słucha.. nie wiem czy chce cos udowodnic..? ja sobie sama ciuchy kupuje w lumpexach, wiec jak dosteje kawałek włóczki za prawie 400 zł to mnie szlag trafia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chwalisz się czy żalisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hmm30
No naprawdę tragedyja. Jak Ci się znudzi to podaj mi namiar na Niego. A w razie czego jeśli masz wyrzuty sumienia to wrzuć do kontenerów PCK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to zależy od kilku rzeczy
1. czy faceta stać na takie prezenty, w sensie, że zarabia tyle że ta kwota nie obciąża jego budżetu.... 2. na jakim etapie jest związek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiki miki
wiem że dla kogos to jest głupi problem, ale ja pochodze z biednej rodziny, i takie ceny za głupie szmaty uważam za szokujace i nie do przyjecia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ty powyżej
a Tobie żal dupę ściska? :O Takie prezenty sa krępujące dla normalnej kobiety, ale nie martw się - Ty się do nich nie zaliczasz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiki miki
wiecie, on pracuje jako meska dziwka, stad ma tyle pieniedzy. Ale mnie to strasznie wkurza!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziulek 29
kiki mam tak samo jeśli chodzi o własne zakupy , nie wiem czym powoduje się twój facet , może szpanuje , chce zaimponować .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiki miki
wyobrazcie sobie ile ciuchów za takie pieniadze mozna by wybrac w ciucholandzie albo w zwykłym sklepie odzieżowym.. dzisiaj to było przegięcie, bo ja tego swetra nie chciałam, kobiety w sklepie sie głupio usmiechały, a ja zrobiłam scene bo on sie uparł, powiedział że mi w nim ładnie i nie ma gadania.. Kuoił go jakby wbrew mnie.. poryczałam sie, a on powiedział ze robie niepotrzebne sceny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eh a mój zawsze się zastanawia
jak taki malutki słoiczek kremu może tyle kosztować, albo po co mi 4 zestawy cieni.... chciałabym mieć odwrotny problem.... swego czasu nawet zaczęłam zaniżac, ceny, żeby się tylko nie oburzał że marnuję (jego zdaniem) tyle pieniędzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie kiki
kiki miki--->ja Cię rozumiem, bo mialam to samo, ale u mnie facet byl zonaty i po prostu podrzucialm mu te ciuchy na balkon mieszkania gdzie mieszkal z oną zeby dal mi wreszcie spokój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiki miki
no własnie, czy ktos moze zrozumiec że jest to uciazliwe...? takie drogie szmaty wywołuja we mnie wstret.. przecież dla niektórych ludzi to połowa wypłaty!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziulek 29
Kiki , ja mam z mężem tak,że muszę się prosić żeby mieć coś dla siebie z jego wypłaty , a i tk zawsze kręci nosem , znam ciężki sytuacje w domu rodzinnym , podejrzewam że mnie także dołowałołby takie szastanie kasą . przykro ale i fajnie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie kiki
a łączy Cię z nim coś? uczucie? bo wiesz tamten facet o ktorym piszę mial po prostu kompleksy a jego postępowanie traktowalam jako chęć postawienia na sowim za wszelką cenę i nie liczenie się z moim zdaniem mialam go za kumpla a on odstawil taki numer drugi raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvv222
madziulek 29 - "muszę się prosić żeby mieć coś dla siebie z jego wypłaty" bez obrazy, ale moze sama zacznij zarabiac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiki miki
a ja mam nosić szmatę za połowę czyjejś wypłaty? Owszem wiem co on z tego ma. Ma moje ciało. ale to już inna sprawa. Oddaję mu się za te ubrania i to na różne dziwaczne sposoby - tak jak on chce :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiki miki
dla mnie to jakas głupia demonstracja.. zaczynam się zastanawiac kim jest ten człowiek który musi wiedziec że jego kobieta ma na sobie ciuch za kilka stów.. to głupie, ale czy to tak naprawde nie swiadczy na jego niekorzyść...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziulek 29
ja nie chcę pracować bo uważam że to mąż ma obowiązek utrzymywać żonę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie kiki
madziulek to uzalezniaj się dalej od faceta i super na tym wyjdziesz :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvv222
mam nadzieje, ze wypowiedz z 00:09 napisal podszywacz, a nie Ty. Jesli sie myle... to zal mi ciebie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiki miki
i też sie zastanawiam co to za człowiek który potem w tym ciuchu chce ze mną robić dziwne rzeczy :( nie znałam go wcześniej z takiej strony. A ty madziulek29 dziwna jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziulek 29
vvv to wyżej to nie moje , chciałam iść do pracy jeszcze 1 miech temu mieliśmy powazną rozmowe ,ale stwierdził , " że on będzie się czuł lepiej jeśli będę nadal wychowywać i opiekoiwac się dzieć mi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszkaaaaaa
kiki miki nie prowokuj bo ci to słabo wyszło "męska dziwka""oddaję mu się na różne sposoby za ciuchy"vczyli jednak pasuje ci to.Dajesz dupy za drogie ciuchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiki miki
przykro mi że niekótrzy nie potrafia odróżnic tekstów beznadziejnych podszywaczy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiki miki
myszkaaa może trochę tak jest, że daję mu za te ciuchy ale z drugiej strony ja wcale aż takich drogich ciuchów nie wymagam. wystarczyłoby mi kupić coś tańszego raz na jakiś czas a nie wyskakiwać z levisem odrazu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiki miki
podszywaczu, a raczej podszywaczko, jestes BEZNADZIEJNA.. wiedziałas o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszkaaaaaa
ale ty jestes przeciez takim podszywaczem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slabo byc z facetem ktory pracuje jako meska dziwka. no ale temat nie o tym. mysle ze moze on chce \"zadbac o Ciebie\" a to jest sposob na jaki go psychicznie i materialnie stac, bo jak inaczej moze zadbac o Ciebie mezczyzna, ktory sie oddaje innym kobietom? moze dac Ci cos czego nie daje innym, czyli prezenty a ze ma kase to prezenty sa drogie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×